Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek beteg vagyok...

Szerintetek beteg vagyok illetve szakemberhez kellene fordulnom?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy gyakran beszélgetek és játszok el szituációkat képzeletbeli emberekkel képzeletbeli vagy valós helyeken(akikről/amikről persze tudom, hogy abban a pillanatban nincsenek jelen és nem az adott helyen vagyok s azzal is tisztában vagyok, hogy egyes karakterek nem léteznek) és olyan is van, hogy olyan embereket vonok be ebbe a "játékba" akiket ismerek vagy láttam már korábban. Amikor "játszom" akkor egyedül vagyok, de ha nem csinálhatom ezt a képzelgés minden nap feszülté válok és volt rá példa, hogy enyhe pánikrohamot kaptam. Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. jún. 28. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mondanám hogy beteg de ez a fajta viselkedés a kisgyermekekre jellemző mert így készülnek fel különböző szituációkra a későbbiekben lehet neked ez a fejlődéses szakasz jóval kitolódott . Szerintem megérné párszor beszélni pszichologussal .
2019. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2019. jún. 29. 00:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Kiskoromban is játszottam hasonló képpen ezért kezdtem el aggódni, hogy talán már baj van...
2019. jún. 29. 00:55
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Akkor még nem kell aggódnia :D akkor lenne nagy baj ha ez 30 évesen is csinálnád. Ennek a szakasznak a kitolódása sajnos egyre gyakoribb fiatalok körében , többek között erről tehet a baráti társaság hiánya és azoknak a szituációknak a hiánya , kockulás káros hatásai mert az az időt amit társaságban tölthetnél azt te eljátszod és nem gyakorold a kommunikációt lehet most ezt pótolod be .
2019. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17 évesen még nyugodtan. A kérdés, hogy mennyit töltesz ezzel, ne menjen más fontos dolgok rovására. Nem kell feladni ezt a "hobbit", de ne válj függővé tőle és ne tölts aránytalanul sok időt vele. Pánikrohamot ennek a hiánya miatt nem kellene kapnod. Nekem szépen lassan elfoglalták a napomat a valós tennivalók, fokozatosan eltűnt ez az életemből, de nem volt e miatt semmiféle pánikrohamom...
2019. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem baj lenne,de szépen lassan le kell szokni majd róla.Én az olvasás függőségem miatt kerültem bajba...Ki gondolná gond lehet az olvasásból,és mégis.Szép lassan leszoktam róla,neked is le kell majd,ne válj túl függővé.A pánikolás már azt mutatja függővé tett,vegyél kicsit vissza
2019. júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Teljesen ilyen vagyok én is de én tudom hogy azért képzelgek mert nem motivált soha senki de a saját világomba igen ettől pedig lett egy kis önbizalmam a váló életben.
2020. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!