Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi kávét ajánlott meginni...

Róbert dávid kérdése:

Mennyi kávét ajánlott meginni ha beteg az ember mentálisan és gyógyszereket szed?

Figyelt kérdés
szóval van hogy 5 kávét megiszok egy nap de általában 3-4 et,nekem azt mondta anyukám hogy 2 nél többet ne. olyat is olvastam hogy költsönhatásba lépnek a bogyókkal amiket szedek.elég erős gyógyszereket szedek. skizofréniával vagyok diagnosztizálva. 28/F

2019. jún. 21. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is volt skizofrénia diagnózisom. Sajnos ez ezzel jár, hogy néha a szervezet többet kíván, mint amit a diplomások előírnak. Ezzel nincs is semmi gond, addig amíg a szervezet el nem fárad. Aztán amikor megelégeli, esetleg izom, ín, és csontfájdalmak kíséretében, akkor már szinte senki és semmi nem segít! A reumatológus különböző diagnózisokat állít elő, pl: vándorló ízületgyulladás, stb. Különféle antibiotikumokkal kiölik azt a kevés élőflórát is ami még maradt a belekben, aztán jönnek a hasi panaszok, a hascsikarás, szélgörcsök, és az ember már olyan büdös lesz, hogy a saját kutyája is távolságtartóvá válik. A széklete is olyan bűzt áraszt, hogy órákig távol tartja még a legyeket is a vécétől. Aztán szégyenében már bottal ütheti a nyomát még annak a pici életkedvnek is, ami addig életben tartotta.
2019. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 jdfGabrella ***** válasza:
100%
Állj le ezekről a szerekrol!
2019. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kénytelen voltam bevenni arisspa(ariprarzol) t 10mg ot saját szakállamra,nem beszéltem meg kezelőorvossal hétvége van nemtudtam mit csinálni,most jobb.
2019. jún. 23. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!