Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miértndivat manapság mindenre,...

Miértndivat manapság mindenre, mindenkire ráhűzni, hogy pszichés beteg?

Figyelt kérdés

Az egy dolog rettentően sokan szednek nyugtatót, antidepresszánst,ezt gyakorlatilag bárkinek látásra felírják.

De amikor eljájultam a menstruáció, pluszban láz miatt be akart utalnina pszichiátriára.

Amikor öcsém ovis lett és sajnos mi is folyton elkaptuk tőle, mert régen találkoztál ezekkel a gyerekbetegségekkel, űgy még emberrel nem tettek, mint az a gyerekorvos... Pszichológushoz küldött 39nl fokos lázzal, meg influenzával és menjek másnap suliba... Meg tuti

A legjobb, mikor elfajult a vesebetegségem, nem hittek nekem, pedig még csak egy vérvételt sem csináltak.


Ráadásul ezek a baromságok mind benne vannak a kartonomban, amihez hozzá sem férek.


Szóval vicc, meg az hogy legtöbbször tényleg mégis valami betegség van a háttérben. Meg tényleg bolod boldogtalannak felírják ezeket a tudatmődosítókat. Mert a legveszélyesebb gyógyszerek és csak azoknak kellene szedni, akiknek tényleg szüksége van rá.


2019. jún. 24. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a társadalom rákja!
2019. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Azért, mert ezen azok akik felírják komolyan "kaszálnak", és még saját magukat is meggyőzik ennek érdekében, hogy "ők jót csinálnak", és a pénz csak mellékes.


Sajna ez van, manapság minden a pénz körül forog.

2019. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem is majd meg üt a guta, olyan sötét a diplomás körzeti orvos.
2019. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokszor rossz esetben utalnak be ide oda. De mivel egyre nehezebb ez a világ egyre jobban meg vagyunk terhelve, egyre stresszesebb, nagyon sok minden lehet pszichés. Van olyan is hogy valakinek testi panaszokban jönnek ki, akár több hónapos brutális hasfájásban, és annyira sok ilyen van, hogy rögtön ebből indulnak már ki, pedig nem kéne. Neurológia tele van olyan emberekkel akik csak pszichésen túl vannak terhelve és fejfájásban/szédülés én jön ki nekik
2019. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem is küldtek már pszichiátriára mert szédültem. El is mentem. Felírták a szokásos drogokat. Orvosi vizsgálat semmi nem volt úgy. Szerencsére nem szedtem be. 1 hínap után kiderült vérszegény vagyok és attól szédülök.

De akkor is pszichiátriáraküldtek mikor életveszélyes állapotban voltam mert kilyukadt a tüdőm. Háziorvosom: " menjen a pszichiátriára ott majd felírnak önnek egy jó kis gyógyszert és fog levegőt kapni". Szerintem ez a hozzá nem értő meg lusta orvosok megoldása. Nem tudom mi baja a betegnek akkor biztos pszichés visz lát. Pedig legtöbbször nem az. Ha meg igen aztcsak úgy lehetne kijelenteni, hogy tényleg kizárják a lehetséges szervi okokat. Mert ha valaki tényleg beteg sosem fog meggyógyúlni semmilyen pszichotetápiától meg antipszichotikumtól. Meggyőződésem, hogy a pszichiátriai betegek 80% nak nem pszichés a problémája csak olcsóbb így a kezelésük mintha kivizsgálnák őket. Így eltartják az egész pszichiátriai iparágat. Az is furcsa hogy megelőzési kampányok ez ügyben nincsenek. Az emberek csak hajtanak és szétstresszelik magukat aztán milyen meglepő ha megbetegednek

2019. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!