Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normalis, hogy nem hianyzik...

Normalis, hogy nem hianyzik soha senki? 16/lany

Figyelt kérdés

sziasztok, a segitsegeteket szeretnem kerni. sajnos a korulottem levoket errol nem tudom kifaggatni, hisz ezzel nem akarok senkit megserteni, vagy elerni azt, hogy furan nezzenek ram emiatt.

nos, a helyzet a kovetkezo: nem ereztem meg soha azt, hogy valaki hianyozna. egyszer sem. apukam masik varosban el, van, hogy hetente talalkozunk csak, es soha nem ereztem, hogy hianyzik. mikor vele vagyok napokig egy oranyira a szulovarosomtol, anyukamat es a barataimat sem hianyolom. ami a legfurabb, hogy a baratom sem hianyzik.

oszinten szolva, kicsit megijeszt, hogy annyira azert nem allok kozel senkihez (vagy legalabbis nem erzem?), hogy a mindennapok soran hianyolnam. ha tolem fuggne, abszolut nem keresnem az embereket. peldaul az is ritka, hogy en hivjak fel valakit csak ugy, semmi cellal, erdeklodni hogylete felol. sot, soha nem is fordult elo... meg akkor sem, ha valamelyik szerettem korhazban volt (sajnos ez nem egyszer fordult elo). azt is sokszor megkapom, hogy egesz nap egyedul vagyok nyaron es hogy hogy birom... nemhogy rossz lenne az egyedullet, imadok egyedul lenni. az egyik legjobb dolog.

mi lehet a baj velem?

a valaszokat elore is koszonom! ha kerdesetek van, privatban valaszolok.

16/lany



2019. jún. 28. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bajod lenne, de ezt nem kell kiteregetni. Nekem az első szerelmem volt az első ember aki hiányzott.

Amúgy meg fiatal vagy még, minden alakul és fejlődik ilyenkor még.

2019. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, engem is az vigasztal, hogy fiatal vagyok es majd elmulik idovel. nagyon remelem, hogy igy lesz.
2019. jún. 29. 01:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kb a te korosztályodból való lány vagyok, és pontosan ugyanígy érzek. Nekem azt szokták mondani hogy lelki üresség. Én nem tudom eldönteni, mi is okozza.
2019. júl. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így vagyok, de engem nem zavar
2019. júl. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!