Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy senki iránt...

Normális, hogy senki iránt nem érzek semmit és semmi nem érdekel?

Figyelt kérdés

Rengeteg célom, vágyam volt. Mostanában, ha ezekre a dolgokra gondolok nem érzem azt amit akkor, semmi vágyakozást, vagy lelkesedést nem érzek. Teljesen üresnek érzem magam belül. Ha a szüleimre ránézek akkor sem érzem belül a szeretetet. Mi van velem? Nagyon sokat idegeskedek mostanában és már kb. 2 éve minden a feje tetejére állt, sokszor voltam depressziós és semmi sem megy jól :( A legjobban ez a két dolog bánt. Ha ránézek a szerelmemre tudom, hogy szeretem, de nem érzem belülről. Az egyetlen, ami valamennyire megmozgat az a testvérem. Pedig vele sem túl jó a kapcsolatunk, nagyon keveset beszélünk, nála mégis érzem egy kicsit belülről a szeretetet. Hogy tudnék ezen változtatni? Mit tegyek?:( Veletek is volt már ilyen?

14/L


2011. okt. 28. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érhető hogy mit érzel hisze dolgoznak benned a hormonok, 14 vagy :) Ne döntsd elhamarkodottan gondolj arra hogy ez el fog múlni, mert EL FOG. Tini korszakba lépsz/léptél le fog csengeni csak ne hagyd el magad!
2011. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bizony serdülsz és ez is vele jár emlékszem én is ilyen depis voltam fú de sz@r volt:)nem lennék megint 10-en éves az tuti...ne gubózz be semmiképp törj ki ebből!!!
2011. okt. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem még visszanézel ide, és látni fogod, amit írok.

Én 19 éves vagyok, és ugyanabban a cipőben járunk.

Oka lehet hormonzavar, stressz, alváshiány, és mentális eredet. De lehet athymia, vagy burnout, bár ezekhez talán még fiatal vagy.

2011. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Segítettetek. :]
2011. nov. 4. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!