Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lassan érő típus vagyok mit...

Lassan érő típus vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan érő típus vagyok, ez már biztos. Többiek mindenki előttem járt csak én voltam lemaradva.

Közrejátszik az hogy hibás mintákat hoztam otthonról s csak nőit. A korosztályomban nem tudtam találni párt mert nem divat embernek neveltek és nincsenek jó adottságaim, vagy csak elviselhetetlen vagyok. (Gondolom én.)

Szóval egyszóval a környezetem sem segített, hogy előrébb jussak. Ekkor jöttem rá 18 évesen hogy isten vagy egy szadista vagy nincs. (Persze próbálom magamnak placebózni valamit hogy hátha ez egy terv része és hogy valamiért ez történik velem, de persze semmi.)

Körülöttem már mindenkinek van gyereke, kapcsolata. Én meg itt állok 24 évesen és egy csóktól is zavarba jövök. (arról nem is beszélve hogy a jobban kinéző egyedek elég durván mondtak nemet)Lényeg a lényeg magamtól is későn érős vagyok de a környezetem se segített!, hogy tudnám ezt előnyömre fordítani, hamár ez van?

El fog ez múlni? Mit tehetek ellene? Úgy érzem nem vezsnek komolyan!

Van más itt aki későn érős?


Ui. Nem szellemileg vagyok lemaradva hanem a finomhangolással vannak problémák!!! Remélem érthető!



2019. júl. 7. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom ez mennyire lehetséges de első körben ahogy kommunikálsz azon kéne változtatni, mert szerintem ez a fő gond:D Számora kellemetlen ahogy fogalmazol és nem is szívesen beszélnék veled élőben, nem bántásból mondom csak emlékeztetsz egy aggreszív szaktársamra aki szintén így "beszélt" és ugyanúgy magányos volt. Továbbá nem a környezetedtől kell várni, hogy előrébb juss.

Azon meg ne csodálkozz, hogy aki jobban néz ki elküld, ez a világ rendje, ha a természeted lehengerlő volna akkor lenne max esélyed.

2019. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!