Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr. Vizy Beáta pszichiáterról...

Dr. Vizy Beáta pszichiáterról van valakinek tapasztalata? Esetleg még Dr. Fülöp Béláról?

Figyelt kérdés

2019. júl. 10. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Van pár ismerősöm akik Bélához jártak, én nem ajánlanám szerintem neki is kéne egy pszichiáter.
2019. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Uh :/ értem. Akkor ő felejtős.

Köszönöm szépen a választ!

2019. júl. 10. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Voltam mindkettőnél.Vizyhez évekig jártam.Gyógyszerfelíró automata,rengeteget késik,sza.rik bele felejtsd el.Fülöp Béla klasszisokkal jobb,hallott már pszichoterápiáról,felkészültebb,lekiismeretes,vannak ötletei,keményebb is de néha az kell
2019. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem Fülöp doki nagyon tudatlan még a szakmájában!!! Vizy igaz késik ,de meghallgatja az embereket és még soha nem hallottam senkitől hogy akarata ellenére kapott volna tőle gyógyszert!!! Viszont pozitív dolgokat igen,pl meglehet vele beszélni milyen gyógyszert nem szeretne szedni a beteg sőt van olyan beteg aki nem tudott aludni és elmondta neki Vizy mitől fog tudni és bejött a hölgynek is Úrnak is. Bár igaz beszélgetni tudni kell és amit tudd a Vizy azt mégcsak a lábnyománál se tudja a Fülöp doki!!!És ez nem csak az én tapasztalatom
2019. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én kb. egy hónapja jártam nála. Egy ismerősömtől kaptam meg a számát, még aznap behívott a rendelőjébe. Több mint fél óráig hallgatta figyelmesen a legapróbb részletekig amiket meséltem neki. Szerintem alapos volt, és a gyógyszer amit felírt eszméletlenül olcsó, ellenben kb. 70%-al javult az életminőségem tőle. Én meg vagyok vele elégedve.
2019. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előbbi vagyok, Vizy Beátáról írtam! (Ez lemaradt) :)
2019. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!