Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikerült leszoknom teljesen a...

Sikerült leszoknom teljesen a frontinról. Viszont ha nagyon nehéz nap várható van, hogy nem tudok elaludni. Kéne nekem ilyen esetekre valami ártalmatlan dolog ami segít az elalvásban?

Figyelt kérdés
A teák nem jók mert attól folyton pisilnem kell és akkor azért nem tudok elaludni. Az orbáncfüvet meg fogamzásgátló mellé nem lehet. A ginsengtől furán érzem magam az kilőve. Elég széles a kínálat ahogy néztem. Olyat szeretnék ami nyugtató hatású, de nem fog álmosítani másnap és nincsenek mellékhatásai. Olyat ajánljatok amit próbáltatok és bevált.
2019. júl. 10. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt nálam bevált.

[link]

2019. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Irass föl Ataraxot, az nem okoz függőséget. Enyhe nyugtató.
2019. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Köszi, megpróbálom. Te használtad már?

2. Irasd fel magadnak te! Biztos nem fogok valami újabb xart szedni.

2019. júl. 10. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell az arrogancia! Segítsen neked, akinek 6 anyja van!
2019. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem segítség egy másik drog ajánlása!

Szívritmuszavart okozhat, és izomgyengeséget. Tovább már nem is olvastam. Nem szeretnék szívbeteg lenni és tolószékbe kerülni sem!

Eszegesse ezt a szemetet az aki meg akar betegedni! Szégyen, hogy ilyesmit egyáltalán gyártanak és felírnak!

2019. júl. 10. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit gyenge, de talán elég lehet egy valeriana relax.

Citromfű van benne, meg még valami. Gyógynövények csak.

Nekem pont az volt, hogy kevés volt, frontin kellett az alváshoz. Neked lehet hogy pont jó lesz így. Van olyan ismerősöm, akinek ez segít nyugodtabban aludni.

2019. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!