Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már kezd idegesíteni, mit...

Már kezd idegesíteni, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Dallamtapadás, vagy mi a fene ez. Tegnap este kezdődött, altattam a fiamat, és azt vettem észre, hogy a fejemben szól az egyik mesének a főcímdala. Egyébként cuki kis zene, szoktam napközben is énekelni, amikor megy a mese, de este meg csak úgy a semmiből jött, az ment a fejemben, egymás után ismétlődött, mintha megakadt volna a lemez. Ráparáztam, már azért is, mert vannak mostanában velem problémák, szorongás, kényszergondolatok,(ez régebb óta tartó betegség nálam) pánikolok sokszor, és még hipochonder is vagyok. Ezért is írtam a mentális egészség témában, hátha ezeknek van köze ahhoz, hogy nem mennek ki a dallamok a fejemből. Még este meghallgattam más zenéket, de akkor meg azok ragadtak meg, és reggel ez kezdődött elölről. Kezd idegesíteni, már lassan gondolkodni sem tudok, egyfolytában szól valamilyen zeneszöveg a fejemben. Lehet ez ellen tenni valamit? A többi problémámmal készülök elmenni pszichiáterhez, és pszichológushoz, ha addig nem marad abba ez a zenés dolog, említsem meg nekik ezt is, vagy körbe röhögnek majd?

Köszönöm a válaszokat!

28/N


2019. júl. 14. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
10%
Istenem, ki csinált egy ilyen embernek gyereket és miért? Ekkora nőhiány van?
2019. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tünetet elhallgatni nem igazán jó ötlet. Normális pszichiáter meg nem röhög körbe, bármi bajod is van.
2019. júl. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!