Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus miért ül csöndben...

Pszichológus miért ül csöndben és csak néz, néha perceken keresztül?

Figyelt kérdés
Mikor befejezem a mondandómat, van mikor nem szólal meg, nem tesz fel kérdést, csak néz, akár perceken keresztül csöndben. Aztán egyszer csak feltesz valami kérdést, de miért csinálják ezt, hogy hosszú másodpercekig csak néznek csöndben?

2019. júl. 15. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodnak.
2019. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Feldolgozzák a hallott információt. Összerakják a mozaikdarabkákat, hogy tovább tudjanak haladni.
2019. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

néha már teljesen cikinek érzem, hogy nézek rá, aztán elkapom a tekintetem, aztán visszanézek rá, de még mindig csak néz a szemembe folyamatosan.

de értem, tiszta, ilyesmire gondoltam, csak mégis fura

2019. júl. 15. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alaposan át kell gondolnia mit mond. sőt, a mondandóját át is kell alakítania olyan formába, hogy a páciens úgy értelmezze, ahogy a pszichológus elvárja, hogy reagáljon rá (szavak megvalogatasa, hangsuly, sőt akár a véleményben szereplő mondatok sorrendje sem lehet mindegy bizonyos esetekben).
2019. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mihago ***** válasza:
0%
Biztos olyasmit mondtál neki, amin még ő is ledöbbent. :D
2019. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyitott szemmel alszik.
2019. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Bootol xD
2019. júl. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!