Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan pszichológus akivel...

Van olyan pszichológus akivel lehet e-mailen keresztül beszélni?

Figyelt kérdés
Nem akarok személyesen felkeresni egy pszichológust, így gondoltam e-mailen tudna nekem pár segítséget adni mert azt hiszem hogy depressziós vagyok.
2011. szept. 8. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
írhatok emailt?
2011. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben nagyon fontos a személyes kontaktus. Az orvos nem csak arra figyel, hogy mit mondasz, hanem, hogy viselkedsz közben. Abból is sok mindent le tud szűrni. Az email nagyon személytelen ilyen estekre. Egy pszichológusnak ismernie kell, a páciensét, hogy segíthessen.
2011. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


itt van jópár pszichoterapeuta, de nézd meg az adatlapjukat és annak írj, akinél látsz üzeneteket 'Kérdezzen' fül alatt, mert nem mindenki ír vissza. És figyelj arra, hogyha nem akarod, hogy az oldalra kitegyék a kérdésed, akkor azt állítsd be mielőtt elküldöd a kérdést!

2011. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz olvasni ajánlom Jules McAllister: Több ezer szó, több ezer ölelés (Élet a depresszió után, egy sikeres felépülés története) című könyvét :)
2011. szept. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!