Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy az ébrenlét és alvás közötti állapotban néha zenét hallok?

Figyelt kérdés
Olyat, amit nem ismerek amúgy. Nem is tudom, hogy hallottam valahol, csak nem emlékszem rá, és az agyam előhozza, vagy én hozom létre tudat alatt... és akkor le kellene jegyeznem valahogy. :D

2019. júl. 20. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Én meg azt, hogy valaki a nevemen szólít.


Nem hinném, hogy bármi jelentősége van.

2019. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hipnagóg hallucinációnak nevezik, velem is elő szokott fordulni.

[link]

2019. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi különös, az agyad állítja elő. Valószínűleg egy emlék, ami beugrik.
2019. júl. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A két dimenzió határán a kristálytündérek fogadnak túlvilági muzsikával.Ez egyfajta tiszteletadás részükről,és jelzik vele,hogy vigyáznak rád álmodban:)
2019. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a "szokásos" fülbemászó reklámdaloktól tudok megőrülni, azzal fekszem, azzal kelek, ha akarom, ha nem. Az viszont újdonság, hogy mostanában tücsökciripelést hallok. Ez önmagában teljesen érthető, mert parkra néz az ablakom. Csakhogy éjszaka füldugóval alszom és ha becsukom az ablakot is, a fülemben ugyanúgy folytatódik a ciripelés. Ki érti ezt??
2019. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár régi kérdés, én régen hallottam a távoli, lágy fuvolaszót, amit mintha a sivatagi szél szárnyán száguldott volna felém, ami durvább, mikor ezer ember hangja ordított volna egyszerre, na az kemény volt.
2023. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!