Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek el ment az eszem?...

Szerintetek el ment az eszem? Vagy csak feltunesi viszketegseg?

Figyelt kérdés
Sziasztok...ugy gondoltam kiirom bar nem tudom miert.Kezdjuk ott hogy nem erdekel semmi.Szerintem el ment az eszem vagy megbolondultam.Vagy mittudomen.Bar ez sem erdekel.Es ezt amugy szo szerint kell erteni,tenyleg semmi nem erdekel.Csak aludnek ,mar ha tudnek.Ejjeleket nem alszom.Faradt vagyok de ugysem megy.Nappal is egesz nap aludnek...Nincs kedvem semmihez.Nem csinalnek semmit csak fekudnek es fekudnek es fekudnek,aztan eltelne az eletem es kesz.Habar nekem az sincs.Csak vagyoo hogy legyek.Nem kell sem etel sem semmi.Csak hogy fekudjek es kesz.Egesz nap almos vagyok,nincs etvagyam,faradtnak erzem magam gyakran fajnak a vegtagjaim...A lenyeg..gondolom 10szer mar leirtam de amugyis mindegy.Nem erdekel semmi.Meg az sem hogy elek vagy sem.Annak sincs ertelme ahogy semminek.Mar lassan azt is behalucinalom hogy beteg vagyok.Ezert van a kerdes is..bar ennel aincs ertelme...:/
2019. júl. 22. 03:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lyaly te fijú, mi történt veled? Akár mekkora szhar az életem és gyűlölök élni, azért a kaja engem még érdekel, szóval ez nekem sok volt :D Mesélj ha akarsz
2019. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerezd vissza az erődet!


Én a helyedben apró dolgokkal kezdeném.

pl: ma ha törik, ha szakad kitakarítom a konyhát, ezáltal visszaszerzed a tartásod, mivel hű maradtál a tervedhez!

Ne gondolj nagyon a jövőre, csak napokra tervezz előre! (Bár érdemes azért egy hosszútávú cél is, de nem kell túlzásba esni.)

2019. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Emellett igyál vizet, és rendelj valami finom ételt vagy készíts el Te magad! Az alultápláltság, dehidratàltság is okoz ilyen erőtlen magatartást!

Sajnos tudom mit érzel, én is ezzel küzdök..

2019. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!