Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Történt már veletek ilyen?...

Levice1203 kérdése:

Történt már veletek ilyen? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
A párommal július 29-én szeretkeztünk és a gumi kiszakadt.. Ezt már csak az aktus vége után vettük észre.Ahogy kivette csepegett ki belőle. Nagyon megijedtünk. Amit látott az letörölt, a hüvely környékéről is. Esemény utáni tablettát a testvérem hozott nekem (Escapelle-t). A tablettát kevesebb, mint 24 óra alatt szedtem be. Alacsony periódusban voltam mikor megtörtént a baleset és a hét minden napjában is, szombaton kéne a menstruációmnak megjönni. Hiába a gyógyszer van bennünk egy "kis" félelem.
2019. júl. 31. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Naa, nincsen semmi baj, nyugodj meg. Alapból egy terhességet nehéz összehozni. Sokszor egészséges párok hónapokig/évekig próbálkoznak, pedig a legtökéletesebb időpontokhoz igazítják az együttléteket. Ha nem voltál az ovulációd közelében, már alapból kevés rá az esély. Mondjuk úgy, hogy szinte semmi. (Mindig van kivétel, de most nézzük a nagy számok törvénye alapján.) Aztán helyesen jártál el, és beszedted a tablettát. Abszolút nem kell félned. Ha idegeskedsz, attól csak késhet a menstruációd, amitől csak még idegesebb leszel. Nyugalom.
2019. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ne legyen. Az a gyógyszer egy lórúgás, nagy eséllyel néhány hónapra a mensidet is fel fogja borítani. Bárkivel megesik ez, nem voltál felelőtlen, intezkedtel utána. Nyugi, elvileg nem lehet baj.
2019. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem volt velem ilyen. De hidd el, nem leszel terhes. Időben bevetted az esemény utáni tablettát. Az egyébként egy lórúgásnyi hormon, szóval ne csodálkozz, ha hónapokig összevissza menstruálsz, vagy egyáltalán nem menstruálsz... Az mi az istemt jelent, hogy alacsony periódusban vagy?
2019. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az alacsony periódust azt elírtam, bocsánat. Alacsony terhességi esély akart lenni.
2019. júl. 31. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy alacsony vagy magas. Esély mindig van. Egy csepp spermában is millió spermium úszkál.
2019. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!