Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek olyan tág, hogy...

Lehetek olyan tág, hogy annyira felcsúszott a tampon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok troll és ne nézzetek nagyon butának, és előre is bocsánat ha rossz kategóriaba írtam. Szóval menstruálok pár napja (8 hónapja szültem a második gyermekem is természetes úton)

És ma mikor egyik pisilés után tampont akartam cserélni, nem találtam a zsinórt. Aztán felnyúltam amíg csak tudtam, de nem éreztem a tampont (bocsi ha morbid vagyok)

Szóval szerintem fel se tettem utoljára. A 8 hósom mindig jön velem a wc-re, azt sem tudom hol áll a fejem két kisgyerek mellett. Szóval igazából arra vagyok kiváncsi, hogy szerintetek volt bennem tampon vagy nem? 🤣 Most nevetek ezen komolyan, de azért aggaszt a dolog. Észrevenném ha bent maradt volna? Meg tényleg teljesem felnyúltam. A méhemig gondolom nemtudnám felnyomni. Előre is elnézést mindenkitől. Volt már valaki hasonlo helyzetben? Nemtudom mit csináljak. Tényleg bárhogy próbalok visszaemlékezni, nem tudok, hogy tettem-e fel tampont az utolsó pisinél. Köszi a segítő válaszokat


2019. aug. 3. 23:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg egyszerűen kicsúszott wc-n ülés (mondjuk nagydolog) közben.
2019. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg menj el nőgyógyászhoz, hátha ő tud segiteni, mivel itt mindenki csak OKJs orvos, ha gyulladás, láz kíséri akkor viszont felment.
2019. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan, biztos észreveszed ha nem raktál tampont, ergó véres lesz a fehérneműd.


De igen, lehet h kiesett ha nagyon megszívta magát.


Ha teljesen felnyúltál és nincs ott, akkor az nem csúszott sehova egyszerűen nincs ott.

2019. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

De szerintem nem tettem fel tampont. Eddig még semmi jel.

Nem éreztem semmit mikor felnyúltam.

De nem tenném rá a fejem 100%-ra.

Lázam lenne ha baj lenne?

Nem érezném azt ha felnyomtam/felcsúszott volna?

Super plus tampon OB szóval nem egy pici tamponról van szó

2019. aug. 3. 23:31
 5/20 anonim válasza:
100%
Nem tud feljutni a méhbe.
2019. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem lett véres a feherneműm, de már amúgy is a végét járta a mensim, a tamponon se volt sok utoljára, már csak pici barna, ezért nemtudom...
2019. aug. 3. 23:32
 7/20 anonim válasza:
100%

A méhszájad így néz ki, azon a lyukon te nem tolsz be egy tampont, ami a méhszájadnál van.


[link]


Amúgy pedig egyszerűen meg tudod nézni, egy tükör és két ujj kell. Akármikor megnézheted a saját méhszájadat.

2019. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon parázol, akkor menj el dokihoz, nem te leszel az első nő ezzel, és nem is az utolsó. :)

De nagy eséllyel tényleg elmaradt vagy kicsúszott.

2019. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tehát a lényeg: a mehszajon nem tud atmenni...

Csak a hüvelybe lehetne de ott nem éreztem. Mondjuk műkörmöm van, nem pici, így picit nehezebben tudom érezni tapintással. Ha baj lenne megérezném?

2019. aug. 3. 23:46
 10/20 anonim válasza:
100%
Pici barnázásra mensi végén szuper plusz tampon?!
2019. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!