Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek olyan tág, hogy...

Lehetek olyan tág, hogy annyira felcsúszott a tampon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok troll és ne nézzetek nagyon butának, és előre is bocsánat ha rossz kategóriaba írtam. Szóval menstruálok pár napja (8 hónapja szültem a második gyermekem is természetes úton)

És ma mikor egyik pisilés után tampont akartam cserélni, nem találtam a zsinórt. Aztán felnyúltam amíg csak tudtam, de nem éreztem a tampont (bocsi ha morbid vagyok)

Szóval szerintem fel se tettem utoljára. A 8 hósom mindig jön velem a wc-re, azt sem tudom hol áll a fejem két kisgyerek mellett. Szóval igazából arra vagyok kiváncsi, hogy szerintetek volt bennem tampon vagy nem? 🤣 Most nevetek ezen komolyan, de azért aggaszt a dolog. Észrevenném ha bent maradt volna? Meg tényleg teljesem felnyúltam. A méhemig gondolom nemtudnám felnyomni. Előre is elnézést mindenkitől. Volt már valaki hasonlo helyzetben? Nemtudom mit csináljak. Tényleg bárhogy próbalok visszaemlékezni, nem tudok, hogy tettem-e fel tampont az utolsó pisinél. Köszi a segítő válaszokat


2019. aug. 3. 23:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A méhszájon 100000% hogy te semmit nem toltál át mert kb akkora rajta a lyuk mint egy gombostű feje. Azt mondjuk nem értem a mensi utolsó napjára mi a fenének super plust használsz de ezt elengedtem. :D Szerintem egyszerűen szórakozott vagy és vagy nem is tettél fel tampont vagy kaksinál kipottyant. Habár utóbbit nehezen tudom elképzelni, hogy egy super plus tampon ami kb alig szívott fel valamit (amit kivenni is rohadt kellemetlen) csak úgy kiessen.
2019. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg nyomni. Ha bent van a tampon, akkor ettől kijjebb kell csúsznia és akkor már fogod érezni.
2019. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
Én kb félévente eljátszom ugyanezt úgy 15 éve. Eddig még sosem volt tampon
2019. aug. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég baj hogyha a menzesz végén ilyen nagy tampont használsz, a nőgyógyászom már sikítófrászt kapott volna ha meghallja. Abszolut nem egészséges, a hüvelyben tönkreteszi a nyálkahártyát és elszaporpdnak a fertőzést okozó bacik.


Ha bent van a tampon, akkor büdös szaga kellene legyen a hüvelyednek. Velem egyszer fordult elő hogy elfelejtettem kivenni a tampont és utána dugtam egy másikat, de már a legközelebbi cserénél érezni lehetett a szagot mikor kihúztam. Szóval dugd be az ujjad és szagold meg, ha nem normális a szag (büdös, bomlás szag) akkor bent van a tampon. De ennek pici az esélye hogy nem érzed ujjal és mégis ott van. Dokit látogasd meg, vagy legalább hívd fel ha nem vagy bizonyos.

2019. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%

Azta, aztán meg 10 év múlva a szülésre fogod, hogy ki vagy tágulva...

Ez ekkora tamponok miatt veszti el a hüvelyfal a rugalmasságát!

főleg ha a végén is jársz a vérzésednek, hogyhogy olyan könnyen felcsusszan, hogy észre sem veszed?? Azért nem kicsi tampon, hogy csak úgy eltűnjön.

Legalább a végén használhatnál kisebbet. De te tudod.

2019. aug. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Super plus a végére?
2019. aug. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha belőled csak úgy észrevétlen kicsusszan egy super plus tampon az utolsó menses napjaidon, akkor ott komoly gondok vannak.
2019. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Továbbra sem értem. Leülsz és megnézed tükörben. Ennyi. Ez nem egy beláthatatlan barlang. Pár centis egyenes járat ami faltól falig látható egy zsebtükörrel is. Mit kell ezen ennyit agyalni?
2019. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
18.a tiéd lehet, de a kérdező é látod elnyel egy egész óriás tampont nyomtalanul😃
2019. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj orvoshoz, az a biztos. Inkább nézzen meg feleslegesen, mint baj legyen.


Amúgy egyszer én úgy raktam fel tampont, hogy az előzőt nem vettem ki. De szerencsére hamar feltűnt. :D

2019. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!