Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz, hogy még nem jártam...

Gáz, hogy még nem jártam nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, azt olvastam hogy ajánlott 14-15-16 évesen elmenni már.

Én sosem voltam, nemi életet nem élek, és nem is éltem.


2019. aug. 8. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezdesz nemi életet élni, akkor utána már mindenképpen járnod kellene. Őszintén szólva előtte én is csak akkor mentem, ha volt valami panaszom, ami igényelte.
2019. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Sosem volt semmi problémám, szerintem a menstruációm is mindig pontosan 28. napra jön meg, nem is igazán fáj.

2019. aug. 8. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan a nemi élet megkezdése előtt nem mennek. Max. akkor, ha van valami problémájuk.
2019. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha valami bajod lesz úgyis elmész. Vagy ha tablettát akarsz majd íratni. Azért 25 felett már javasolt az éves méhnyakrák szűrés.
2019. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha semmi panaszod nincs akkor nem szükséges elmenni. Majd ha elkezdesz nemi életet élni évente egyszer erdemes lesz elmenni.
2019. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene elmenned?

Majd a nemi élet megkezdése után kb 1 évvel.

2019. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!