Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 27 éves vagyok és még nem...

27 éves vagyok és még nem jártam nőgyógyásznál. Ez baj?

Figyelt kérdés
Az hozzáteszem, hogy erkölcsösen élek. Nem volt párkapcsolatom. Olyan elváltozást vagy fájdalmat sem éreztem, ami indokolta volna, hogy elmenjek dokihoz.

2016. febr. 24. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

18 felett erősen ajánlott szexuális élet nélkül is eljárni szűrésre, panasz nélkül is kell ilyenre menni.

Mindenképpen szólj, hogy nem voltál még és szűz vagy.

2016. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Jézusom 😅

Évente kellene járni rákszűrésre kb 16 éves korod óta. Persze, nekem aztán mindegy, mit csinálsz, de nem vagy normális.

2016. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Nekem nem, de elég gáz.
2016. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt panaszod, és nem volt kapcsolatod, akkor menj el a dokihoz, és kérdezd meg tőle, hogy indokolt-e vizsgálat? Lehet azt mondja, hogy csak akkor ha elkezded a szexuális életet.
2016. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Mindenféle butaságot írogatnak itt, be ne dőlj nekik!

A protokoll szerint is csak 23-24 éves korban ajánlott legkorábban elmenni az első szűrésre., vagy a nemi élet megkezdése után kb 1 évvel.

Természetesen ez nem azokra vonatkozik, akik már 14 éves koruk óta tömik magukba a hormonális fogamzásgátlókat, partnereiket hetente váltogatják, isznak, cigarettáznak, stb.

2016. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj,nem te vagy az első aki később megy el.


De azért menj el nőgyógyászhoz,ha tudsz privátba menj,ott márcsak a pénz miatt is (10-12.000 ft)figyelnesebb,óvatosabb,megértőbb lesz az orvos.Ha szégyenlős vagy női orvoshoz menj

Gondolom szűz vagy,szűzeket meg többféleképpen vizsgálhatnak meg,így olvass ennek utána,hogy tud mi fog ott történi


-Nagyon fiatal szűzeknél(12-14 évesek)végbélen keresztül vizsgálhat az orvos

-Szűzeknél is tud rákszűrést végezni az orvos,csak szűzekre kifejlesztett kacsával végzi el

-Van orvos aki hasi ultrahangot végez csak szűznêl

-Más orvos meg csak hüvelyi ultranagot végez.

2016. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25éves kortól ajánlott a méhnyakrák szűrés. Aki előbb kezdi a nemi életet természetesen előbb. Halottam már olyat hogy bement a nő és szűz volt és a doki nem vizsgálta meg
2016. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!