Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet a menstruációs...

Hogyan lehet a menstruációs vérzést megszüntetni?

Figyelt kérdés

Kérlek, segítsetek, nagyon fontos lenne!

Vasárnap-jövőhét hétfőn kellett volna megjönnie, ehelyett ma megjött.


2,5 hónapja készülök erre a péntek délutáni programra, már minden le van fixálva, én is előadó leszek, FEHÉR MINIRUHA van lefoglalva. Változtatni már rég nem lehet semmit sem.


Hogyan lehetne valami házi, akár gyógyszeres úton elmulasztani a menstruációt? Tabit nem szedek.


Légyszives, segítsetek, a pánikroham kerülget!


2019. szept. 17. 15:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok a szivecsked, de azt el kell ismet ismernem, hogy nem jeleskedtem nyelvtanbol sem. Mentsegemre valjon, hogy külföldi a billentyüzetem, igy nem tudok ekezeteket hasznalni. Viszont mar ne is haragudj, de egy ekkora irdatlanul buta kerdesre nem igazan lehet jo valaszt adni. Hogy a fenebe tudnad megeröszakolni a biologiat?? Hoppa, ezek szerint van, ami neked sem igazan ment a suliban... Sok sikert az elöadashoz!
2019. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%

Már bocs, de te beszélsz itt értelmetlenségekről.

Leírta már előtte mindenki, hogy nincs ilyen, hogy vérzés megszüntetése, DE ha nincs semmilyen komolytalan szándékod az "előadást" illetően, akkor probléma nélkül megoldható, hogy a fehér ruha fehér maradjon.

Ha ez a válasz neked nem elég, akkor meg ne kertelj, hanem bökd ki, mit akarsz.

2019. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%

Brit tudósok kísérleteznek a részleges hibernációval. Irányított mínusz 16 fokos lézersugárral megfagyasztják a vért, és így nem tud kifolyni pár órát, amíg újra kiolvad. Ez egy jó megoldás lehet.

Vagyott a lepárlásos technika, ebben az izraeli egyetemen jeleskednek. Egy apró ventillátort helyeznek fel a hüvelyedbe egy kis csipesszel, és az kiszárítja a vért, amiből így száraz por keletkezik, ami kevésbé okoz gondot, amikor kijön.

Ezen kívül még a nagydózisú tesztoszteron terápia jöhet szóba, ezt nálunk Szegeden alkalmazza dr. Kovács Elemér, nagyon jó szakember. Ez röviden annyit tesz, hogy annyi hormont kapsz vénásan, hogy másnapra férfivá válsz. Még most hívd fel őket, mert van várólista, de remélem, péntekre összejön! Mondjuk ez a fehér miniruha kérdésében kissé aggályos megoldás...

2019. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%

Pelenka.

Pánikrohamra meg pszichiáter.

2019. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
97%
Ritka nagy tahó vagy kérdező, mindenkit leugatsz, közben meg buta vagy, mint a föld. Fogd már fel, hogy NEM LEHET elmulasztani sehogy sem, ahogy késleltetni meg előrehozni sem.
2019. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%
Előtte 6 órán keresztül állj fejen állásba. Mikor újra függőleges helyzetbe kerülsz elfog múlni kB 4-5 órára, jaj persze azért használd a megszokott dolgaidat, hátha nem jön be. Ezt én csak a barátnőm barátnőjének a sogornojenek az anyosatol hallottam, de hátha neked bejon.
2019. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
Bunkó vagy kérdező, ezt példásan be is bizonyítottad. Itt mindenki hülye, mert te éppen menstruálsz, és kimarad egy keffentés a bakkal, így jártál, majd legközelebb összejön. Szedj fogamzásgátlót, és akkor simán el tudod tolni a vérzést, de mivel nem szedsz, így NEM te fogod ezt szabályozni, hanem a szervezeted. Marha egyszerű a képlet szerintem. Minden jót! :-)
2019. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Te elképseztően hülye vagy. Szerinted ha csak így meg lehetne szüntetni mégis ki menstruálna még, ki?? Max a mazochisták
2019. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Neked se osztottak sok észt és még paraszt is vagy. :) Remélem elrontod a fellépést.🤷🏼‍♂️
2019. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták előttem is, te tényleg nagyon buta vagy! Ekkora hülyeséget, hogy elmulasztani a menstruációt, még nem hallottam. Nem tudom hány éves vagy, hány éve menstruálsz, de ezzel már a tinilányok is tisztában vannak, hogy nem úgy működik, hogy ha akarom, akkor megszüntetem. És még jó nagy szád is van mellé! :( Pfff
2019. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!