Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet a menstruációs...

Hogyan lehet a menstruációs vérzést megszüntetni?

Figyelt kérdés

Kérlek, segítsetek, nagyon fontos lenne!

Vasárnap-jövőhét hétfőn kellett volna megjönnie, ehelyett ma megjött.


2,5 hónapja készülök erre a péntek délutáni programra, már minden le van fixálva, én is előadó leszek, FEHÉR MINIRUHA van lefoglalva. Változtatni már rég nem lehet semmit sem.


Hogyan lehetne valami házi, akár gyógyszeres úton elmulasztani a menstruációt? Tabit nem szedek.


Légyszives, segítsetek, a pánikroham kerülget!


2019. szept. 17. 15:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A mensi 4. Napján kétlem, hogy el lehetne mulasztani a mensit. Előtte hormonokkal lehetett volna, de arról már lekéstél.

Amúgy van olyan tampon, amivel dughatsz is, a hivatásosok is azt használják, nem érzi a pasi.

2019. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Sehogy! De nyugalom, lesz meg sok hasonlóban részed a mensi miatt. Ezért nehogy már pánikrohamod legyen!:) Mi lesz, ha majd valami komolyabb gondod adódik az életben?!

Ha tenyleg előadásod lesz, akkor betét, vagy tampon. Én egyszer egy vívó versenyt csináltam vegig betéttel, és mi is full fehér cuccban vagyunk.

Ha pedig dugni akarsz, akkor két lehetőséged van, vagy rápróbálsz így, és ha nem finnyás a pasi, akkor nincs akadálya (nekem volt már nem is egy partnerem, akit nem zavart h mensizek). Ha viszont nem partner benne, akkkr sajna várnia kell, míg elmúlik, ezt viszont fogd fel úgy, mint egy fajta "tesztet": ha tényleg fontos vagy a pasinak, akkor kibírja. Ha meg nem képes várni pár napot, akkor jobb is, ha hagyod a fenébe, mert nem törődik veled, a problémáddal, csak saját magával, és az önös érdekeivel. És ez több mint valószínű, h a szexben is megnyilvánul, mert nem azzal törődik majd, h neked mi, hogyan lenne jó, hanem csak azzal, h neki mi, hogyan jó. Márpedig, ha ez a helyzet, akkor ne is álmodj minőségi együttlétről, mert az nem itt kezdődik, ellenben a hapsi elégedett lesz a helyzetével, h milyen jól is járt, benned meg folyamatosan ott lesz egyfajta hiányérzet, és mivel ettől meg akarsz szabadulni, leszerveztek még néhány alkalmat, ami hasonló eredménnyel zárul, esetleg elkezdesz azon rágódni, h benned van a hiba, amitől még kiszolgáltatottabb leszel és a pasi addig fog hülyíteni, használni amíg.... rád nem un. Sajna nem nehéz ilyenbe belefutni, szóval csak óvatosan. Én amúgy pont így szelektálok: ha lebeszélünk valamit, akkor egy-két nappal elötte valami indokkal eltolom a dolgot 2-3 napot. Ha nem akad ki, akkor az jó jel, viszont, ha problémázik, akkor nem foglalkozom vele tovább, mert ha pár napot sem tud várni, akkor nem elég komolyak a szándékai.

2019. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ne édes-drága szivecskézzél senkit nem tudod felfogni azzal a hatalmas agyaddal hogy a menstruációt NEM tudod elmulasztani!!!!!
2020. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A hisztirohamod miatt pedig keress fel egy pszihiátert
2020. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!