Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányoknak kellemetlen lábszag?

Lányoknak kellemetlen lábszag?

Figyelt kérdés
Volt már olyan lány akivel történt olyan, hogy esetleg valaki más előtt olyan volt a lába, gondolok arra hogy esetleg barátotok előtt? Vagy esetleg barátnőtökkel voltatok és sulis nap után felmentetek hozzá és akkor?

2019. okt. 25. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ember vagyok én is, így igen, megesett
2019. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Mi a barátnömmel pár éve vettünk ugyan olyan cipöt. Imádtuk, és nyáron állandóan mezítlább voltunk benne, és kb 2 hét után iszonyat büdi lett benne a lábunk. Hát volt olyan szitu amikor nem mentünk be valakihez(pont együtt voltunk), mert büdi volt a lábunk. :D Aztán ki is dobtam a cipöt.
2019. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Hmm. Finom női lábak.
2019. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Feltalálták már a lábdezodorokat.
2019. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy koleganőm. Volt hogy átmentünk másik laborba, es oda nem lehetett bemenni utcai cipő talpával. Szóval vagy nylon cucc a lábra, vagy papucs. Felvette valaki papucsát.


Olyan átokbüdös lábszagot én már évek óta nem éreztem! Alig győztem kivárni , h végezzünk a kísérlettel. De túléltem. Viszont hogy mit kapottt el az,akinek a papucsát felvette , abba belegondolni sem akarok.

2019. okt. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ecet, szôdabikarbôna, fokhagyma, citromlè keverèkèből jô szaggâtlôt lehet kèszîteni.
2019. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3 igen! A balerinás női lábszag nagyon jó tud lenni, főleg ha mezítláb van benne a lány, nő jó kinézettel emellé!
2023. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 az a női lábszagfétisesek halála! 😀😀😀
2023. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#2 elképzeltem azt a forgatókönyvet hogy szerettétek a jó kis büdös balerinás lábszagot! Egy olyan világba élvezetes beleképzelnem magam, ahol másokat sem zavar ez, így nem kell kidobni az ilyen büdös balerinás cipőket! 🥰🥰🥰
ápr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!