Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan fogadtátok el önmagatokat?

Hogyan fogadtátok el önmagatokat?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akiknek semmi melle sincs. Van barátom imád és szeret és szexysnek tart. De magammal mégsem sikerül megbaratkoznom. Tudom ez legyen a legnagyobb bajom fogadjam el önmagam ecetera-ecetera. Tényleg kíváncsi vagyok.. Komoly önbizalom problémáim vannak. Mit csinaltatok, hogy jobb lett?

2019. nov. 20. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Annyira imádom az ilyen kérdéseket az olyan nőkkel, akiknek semmi problémájuk az életben, túl jól élnek, ezért csinálnak maguknak problémát...


Egyébként lehet választani a pszichológus meg a plasztikai sebész közül.

2019. nov. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D ezek szerint a kérdésem nem hozzád szolt.
2019. nov. 20. 01:26
 3/5 Horaires ***** válasza:
53%
Én pont akkor fogadtam el, amikor lett barátom (aki a férjem is lett), és láttam, hogy imádja a melleimet. Automatikusan megnyugodtam, hogy mégse baj ez. Meg igyekszek olyan ruhákat hordani, amikhez nem kell nagy mell, pont kis mellhez passzolnak a legjobban, ezzel is minden alkalommal megerősítem magamban a gondolatot, hogy nem kell nagy mellem legyen ahhoz, hogy csinos legyek. Mindezt amellett, hogy egyébként is dolgoztam, hogy kihozzam magamból a legtöbbet. Minél inkább láttam, hány dologban megállom a helyem, annál inkább meggyőződtem róla, hogy biza sokmindenre képes vagyok és nem vagyok az emberiség szégyene. Neked is ajánlom, hogy fedezd fel, mikre vagy képes. :) Csak ha lehet, ne mindent egyszerre. :)) Én mielőtt/miközben megismertem a barátom, mesteriztem, dolgoztam részmunkaidőben, önkénteskedtem két hónapig, és sofőrsuliztam, amiben hamar kiégtem szóval nem ajánlom, hogy ennyire ráhajts mint én, de érted a lényeget. :)) S amúgy Istenben is hiszek és nekem sokat segített az a tudat is, hogy ő alkotott ilyennek amilyen vagyok, és igenis jó dolgokat tudok kihozni magamból, mert ő képessé tesz rá. Valamint egy pszichológus is rengeteget segíthet.
2019. nov. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés is ékes példája annak, hogy az ember mindig azt nézi mi nincs, nem azt ami van. Ha nem lenne párod, akkor az lenne a baj. Így hogy van párod, az a baj kicsi a melled... Ne értsd félre, nem rosszból mondom, meg nem is csak neked szól. Minden ember ilyen. Azt ami van, azt nem tudjuk értékelni. Nem tudjuk megélni büszkeséggel, mert azt nézzük mi nincs.
2019. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van! De engem tényleg érdekel, hogy van-e hasonló problémáju nő társam.
2019. dec. 5. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!