Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruáció esetén mit...

Erős menstruáció esetén mit ír fel a nőgyógyász hogy kezeli ezt? Ha ilyen problémával mész milyen vizsgálatok vannak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok.A menstruációm rettenetesen erős és eléggé fájdalmas. Szexuális életet még nem élek.Tudom hogy nincs se mióma ciszta vagy hormonális baj mert ezeket kivizsgálták.
2020. jan. 11. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Fogamzasgatlot akar majd, ne fogad el
2020. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen hamar telik meg egy normal tampon/betet?
2020. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy változó de átlagba 1,5 - 2 hétig tart.
2020. jan. 11. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Norcolut gyógyszert írhat fel talán, nem tudom. De ha a fogamzásgátlót javasolja csak, akkor azt semmiképpen ne fogadd el.
2020. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért ne fogadhatná el? ha segít akkor segít (egyébként sokaknak beválik vérzés zavar és erős fájfalom esetén is)



Vérzés zavarra viszont változó hogy mit írnak de az már nem igazán normális ha tovább tart a vérzés mint 7 nap

Ha fogamzásgátlót akar felírni 2 dologra figyelj, előtte vizsgáljon meg rendesen vérvétel meg minden és a a lehető legkisebb hormontartalmút írja föl neked

2020. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!