Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. folyamatos hüvelyi vérzés...

Kb. folyamatos hüvelyi vérzés mitől lehet? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval már 1,5 éve szenvedek ettől a problémától. 4 nőgyógyásznál jártam már (magán, Bp.), de mintha nem vennének komolyan vagy “lusták lennének” rendesen kivizsgálni. A fő problémám, hogy már 1,5 éve szinte folyamatosan vérzek (hol több, hol kevesebb), főleg szex után, de előfordul anélkül is. Kezeltek már gombára, gyulladásra (tenyésztés nem volt, hiába kértem), illetve már méhszájsebbel is kezeltek, amit lézerrel távolítottak el. A műtét óta is vérzek (az orvos szerint ilyenkor normális...), 9-én megyek ismét vissza hozzá kontrollra. Emellett felfázásos tüneteim is gyakran vannak, ezt a d-mannose nagyjából rendben tartja, de akkor is furcsa, erre semmit sem mondtak. A rákszűrésem P2 gyulladással, amit elvileg kikezeltek. A fogamzásgátlót is abbahagytam már féléve, de ettől sem változott semmi. Hüvelyi UH negatív. Volt olyan orvos, aki szerint csak erős fog.gatlo kell és amúgy ne pörögnek rá, mert egyszerűen változik a testünk... 1,5 évvel ezelőttig nem volt semmi ilyen panaszom, biztos, hogy konkrét oka van. Egy partnerem van már 2,5 éve, de ez teljesen aláaknázza a kapcsolatunkat (pedig nagyon megértő és türelmes, de nyilván már nagyon nehezen viselem lelkileg is az egészet). Valaki esetleg volt hasonló helyzetben? Vagy lenne bármi jó tanácsa? Az orvosokban már sajnos nem tudok bízni. (Anyagilag is hatalmas kiadás, kb. 300 ezer forint ráment már erre - a műtéttel együtt.) Teljesen el vagyok már keseredve, szívesen fogadok bármilyen tanácsot. Előre is köszönöm! 28N

2020. jan. 29. 18:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Voltam - ismét - a nőgyógyásznál. Megnyugtatott több soron, hogy 10000%, hogy a méhszájseb miatt van a vérzés. Semmi más bajom nem lehet. Most fogyasztással kezelte, mondta, hogy esetleg majd meg egy fagyasztas kellhet később, mert sokaknál makacs ez a “seb”. Remelem, hogy igaza lesz.
2020. febr. 10. 19:04
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia, azóta mi a helyzet?
2020. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A fagyasztas óta nem vérzett (“kopp-kopp”), az két hete volt. Szóval meg 4 hét a gyógyulás, utána kontroll. Közben már megjött, a menstruaciom tok normális volt.
2020. febr. 25. 06:46
 14/14 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett veled kérdező?
2023. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!