Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Nagyon félek.

Mit csináljak? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Ma reggel el kezdett viszketni a nemiszervem (17/l), és nem tudom mi történhetett. Szexuális életet nem élek, nőgyógyásznál még soha nem voltam, és nem is akarok menni egy ideig.. Tudom, jobb lenne ha orvos látna, de valaki esetleg valami tipp? Gombára gyanakodtam, de nem tudom.. Segítségeket nagyon megköszönném..

2020. febr. 14. 15:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Canesten kúp, kenőcs, is van, de az a baj, ha nem gomba, akkor árthatsz is vele. Jobb lenne dokihoz menni!
2020. febr. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Synesztro ***** válasza:
31/F Szia. Sajnos mindenképpen dokit javasolnék én is, páromnak sajnos rendszeresen van, neki munkahelyi közös wc miatt. Ez valami gombás fertőzés lesz, amire lehet ugyan vény nélküli kúpot stb szereket kapni, páromnak van ilyen pumpás Colpo Cleaner is, ezzel tejsavas vizet kell befecskendezni "oda", gyulladásra ilyesmire, de gombára ez sem jó. Hidd el, jobb ha megnézeted, tudom, kényelmetlen, intim, szégyenlősség stb. minden játszik, de ha nem nézeted, ill. kezelteted ki magad, el is durvulhat a dolog. Minél előbb kérj egy időpontot. Ha magánhoz mész, akkor ugyan kicsit fizetős a dolog, de nem vészes, és olyankor természetesen kiemelkedően kedvesek. Ha nagyon félsz egy férfitól, biztosan találsz nőit is, bár párom szerint a férfiak kicsit jobban odafigyelnek.Itt nálunk pl. 3-5000Ft között van egy magán, ki lehet bírni. És akkor időpontra is mehetsz. :) Remélem tudtam segíteni. Mellesleg! Fél évente-évente is javaslom, akár milyen kellemetlen is, páromnak pl. egyszer így vettek észre egy HPV fertőzést, amit aztán közösen, vagyis még nekem is kellett gyógyszereznem magam kellett kikezelni. Ezek a dolgok nem játékok. Sok szerencsét, és mielőbbi gyógyulást neked.:)
2020. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen fehér folyásom, szóval az akár normális is LEHET. (Több orvosnál is voltam szűrések miatt (egyéb problémám sose volt), mindig megemlítem, kúpot is használtam már rá, de mégis van és kész.)

A viszketés viszont nem jó jel. Mindenképp menj el orvoshoz, mert nagyobb problémát okozhatsz, ha elkezded magadat random kezelni.

2020. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!