Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti emiatt szednétek fogamzásgá...

Ti emiatt szednétek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Nőgyógyász írta fel, mert : - fájdalmas és rendszertelen a menzeszem

-gyulladt, mély pattanásaim vannak

-sokszor a peteérésem is fájdalmas

-Van egy kis cisztám a petefészkemben


Nagyon félek a hormonális gyógyszerektől, de ha nincs más megoldás :s ti bevennétek?


2020. febr. 20. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Ha az orvosod azt mondta hogy használ, akkor ne vond szerintem kétségbe. Öt kérdezd meg ha aggályait vannak, ne az itteni Google doktorokat
2020. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Én nem szedném.
2020. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Igen, hisz a nőgyógyászod úgy gondolja, segíteni fog. És szerintem fog is.
2020. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nagyon félek, hogy meghízok. Ez mennyire szokványos a mai gyógyszereknél?
2020. febr. 20. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Nálam is a rendszertelen és fájdalmas, bő menszesz volt az ok, ami miatt a doki mondta, hogy próbáljuk ki. Meg ugye így a fogamzásgátlás is meg van oldva. Nekem bejött, amíg szedtem, nem híztam, de ez ember és gyógyszer függő. Ki tudja neked melyik válik be, milyen mellékhatásai vannak.


Ha kételkedsz, akkor viszont a dokival beszéld meg és ne az itteni emberektől tedd függővé hogy beveszel-e egy gyógyszert vagy sem.

2020. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A gyógyszer csak étvágyat csinálsz ha oda figyelsz az étkezésedre nem fogsz meghízni, nyugodtan kezd el egy próbát megér nem? Ha megszabadít a bajoktól akkor egy kis étvágynövekedés igazán nem számít, mellesleg sokan fogytak is tőle nem csak hiztak
2020. febr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez csak elfedi a problémádat ameddig szeded, utána ha abbahagyod még inkább felborul a hormonrendszered. A helyedben elmennék egy hormonvizsgálatra és vérvételre (Pcos, pajzsmirigy, glutén) és lehet, hogy egy szigorúbb diétával helyrehozható egy életre. Nem hiszem, hogy a hormon a megoldás, de ez a te döntésed, a véleményekre voltál kíváncsi :)
2020. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!