Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl erős petefészek fájdalom!...

Túl erős petefészek fájdalom! (? ) Mitől?

Figyelt kérdés

Kb. 1hete szakaszosan elviselhetetlenül fáj a baloldali petefészkem .Van mikor sírva kelek föl az éjszaka közepén is annyira fáj.Mi okozhatja??

Nem görcsösen fáj,hanem erősen akut szerüen.Egyszerűen borzasztó...

Köszönöm annak aki válaszol!!


2010. júl. 24. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fürödtél hidegebb vízben, mondjuk egy folyóban, vagy hidegebb bányában a múlt héten, vagy előtte?
2010. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nalam is ez van csak a jobb oldalon, es miutan felkelek az agybol elmulik. De minden reggel ez van.
2010. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nálam sajnos nem múlik:((

Nem kb.2-3 hete voltam strandon,de nem volt hideg a víz.

2010. júl. 24. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Szuper, és dokinál nem voltál? Nem látunk a hasadba, ultrahang kellene.

Lehet ciszta, méhen kívüli terhesség, "egyszerű" gyulladás, bármi.

Nem találgatni kell, hanem elmenni egy dokihoz, még mielőtt életveszélyes állapotba kerülnél. Nem normális ugyanis, hogy ennyire fáj. Mi a francra vársz??

A méhen kívüli terhességből állati nagy baj lehet, a gyulladásból meg meddőség, ezt akarod?

2010. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem!! De egy bonyolult ok miatt nincs tb! És így nem merek elmenni
2010. júl. 26. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem cisztám volt. szintén ugyan ezekkel a tünetekkel. akkor azvolt a gond hogy megrepedt mert túl volt azzal a folyadékkal telve. majdnem műtét lett belőlle.

de mikor elősször éreztem akkor volt 5 cm-es. kaptam rólla kis képet is :D

2010. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ciszta volt,de menszesz alatt aránylag rendbe jött.) Köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 4. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!