Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet otthon csinálni mosható...

Lehet otthon csinálni mosható egészségügyi betétet?

Figyelt kérdés
Nekem egyátalán nem lenne undorító, szóval ne írjátok hogy undi. Szóval igazából az lenne a kérdésem hogy hogyan lehetne csinálni? Akár egy régi pólóból is lehetne? A bolti betéttől kipattogok, és nem jó. Meg az hogy ne ázzak át és ilyen patintós legyen. Előre köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 3. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Régen amikor még nem létezett tampon, meg betétek, a nők rongyot tettek a lábuk közé, és mindig kimosták. Próbáld ki te is, hátha beválik.
2020. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Várom még a válaszokat!♡
2020. máj. 3. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, én is próbálkoztam vele, de nem jött össze... Rájöttem, hogy elég körülményes mostanság beszerezni az alsó "PUL" anyagot. Na meg varrni is elég szarul tudok géppel. Ezért inkább rendeltem párat magamnak innen: [link]

és innen: [link]

2020. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A leírasban ott van az is hogy milyen anyagokat használt a készítő:


[link]

2021. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!