Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baja anyukámnak?...

Mi lehet a baja anyukámnak? Ismét megjött neki.

Figyelt kérdés
60 éves, és már jó ideje átesett a klimaxon, mégis egyik nap megjött neki a vérzés. Görcsölt egy ideig, utána ismét elmúlt nála, és azóta semmi. Aggódom érte, és nem hajlandó orvoshoz menni.
2010. júl. 29. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Szia! Ezt nevezik teljes tisztulásnak! Ne aggódj nincs semmi baj!
2010. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Óóó...Köszönöm szépen a választ. Csak erre nem gondoltam volna:)
2010. júl. 29. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, orvoshoz kell menni, hogy kizárja a rosszindulatú elváltozásokat. Lehet ciszta vagy bármi.

Ne várjátok meg, míg életveszélyes állapotba kerül.

Ismétlem, ez nem normális dolog, és ezt ti is pontosan tudjátok!

2010. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Olyan NINCS, hogy teljes tisztulás - az elsö nyga hülyeséget ir.

Annak meg, hogy újra vérzett lehet több oka, a petefészekgyulladástól a méhrákig minden - ezér sürgösen menjen el nögyógyászhoz!!!!

2010. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A klimax nem úgy van, hogy egyszer csak nem jön meg neki többet. Legtöbbször ki-kimarad a havi vérzés, aztán hosszabb szünet után ismét jelentkezhet, mielőtt végleg abbamarad. Ne aggódj, ha a vérzés elmúlik nála, akkor minden rendben. Lehet, hogy egyszerűen csak ez volt az utolsó havi vérzése, nem pedig az ez előtti.
2010. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A teljes tisztulásról Maria Treben: Egészség Isten patikájából című könyvben olvastam.
2010. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindjárt gondoltam, hogy valami legenda. Inkább bízzuk az orvosokra. Kérdező, senki nem lát anyukád hasába, minimum egy nőgyógyász meg egy ultrahang kell hozzá. Ha semmit nem találnak, megnyugtató lesz, de sajnos nagyobb a valószínűsége a rendellenességnek. Mi szóltunk, a többi rajtatok múlik, de inkább egy fölösleges vizsgálat, mint később még nagyobb baj, amit most még lehetett volna kezelni, akkor viszont már súlyosabb lesz.
2010. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


MENJETEK ORVOSHOZ!

Édesanyámnak ugyanez volt a problémája. 59 évesen, menopauza után jópár évvel vérezni kezdett. Irány a nődoki, eü.kaparás. Nem szűnt meg... Irány az onkológia, találtak egy 2,5 cm-es tumort a hólyagjában. A tumor egy eret nyomott, ezért volt a vérzés. Ha nem vérzett volna, talán ki sem derül évekig, és akkor ki tudja, mi történik... Mára már túlvan a műtéten, szerencsére időben "kapták el".

Beszélj Édesanyáddal, mert ez nem játék.


Üdv!

2010. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Berángattam őt a szobába és elolvastattam vele mindent amit írtatok. El fog menni nőgyógyászhoz, megígérte. Köszönöm nektek a segítséget!
2010. júl. 30. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!