Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam meg anyukámnak...

Hogy mondjam meg anyukámnak hogy megjött?

Figyelt kérdés
tuti tippeket várok
2010. ápr. 25. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmit nem kell szégyellni, az élet természetes része. Azt jelenti, kezdesz ivaréretté válni. Akkor lenne baj, ha sohasem jönne meg. Egyszerűen állj elé és mondd el, hogy megjött, meg fogja érteni, végülis, ha ő nem menstruálna, te nem jöttél volna létre. :)
2010. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mertem.

Én akkor mondtam meg,amikor dolgozni volt,és írtam neki smst telefonról.:)

2010. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se mertem elmondani... Megvártam, míg észreveszi magától :D
2010. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
66%
idovel ugyis eszreveszi..en csak kuldtemneki egy smst hogy vegyen tampont.:))
2010. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Én rögtön elmondtam anyámnak amikor megjött. nem volt belőle semmi probléma még örült is neki. szerintem nem kell belőle nagy ügyet csinálni. mond el és kész. amúgy én is féltem egy kicsit elmondani, de utólag visszagondolva szerintem jól döntöttem hogy rögtön elmondtam. én úgy gondolom minél tovább halasztod az elmondását annál rosszabb lesz.

14/L

2010. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"anya megjött"

Ennyi. Anyukád előtt ezen nincs mit szégyellni, csak örülni fog, hogy ismét felnőttebb lettél. Én is megmondtam anno, nem történt semmi.

2010. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
En is rogton elmondtam neki, hogy tudjon rola, mert kesobb meg nehezebben tudtam volna elmondani es tenyleg jo, hogy tudjon rola. Te is mond csak el batran, hiszen ez termeszetes dolog.
2010. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi olyan nehéz? Én 12 éves voltam mikor megjött. Bementem a fürdőbe, észrevettem, hogy mi ahelyzet. Kimentem odamentem anyuhoz, és mondtam neki, hogy anyu menstruálok. Megkérdezte, hogy tényleg? Mondom igen, hozta a betétet, megmutatta, hogy hogy kell betenni és ennyi. Ebből nem csináltunk problémát, anyu örül is neki.
2010. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagyok msot, természetesen lány:D
2010. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
"Tudod Anya, van egy olyan időszaka a kamaszkornak, amikor a lányoknak megjön. Én most ebbe a korszakba léptem be."
2010. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!