Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz megyek de nem...

Nőgyógyászhoz megyek de nem tudom szűz vagyok e?

Figyelt kérdés
Légyszi ne ítélkezzetek de ma megyek nőgyógyászhoz és még a koronavírus helyett volt olyan buli ahol nem tudom lefeküdtem e végül a sráccal... az ő ágyában keltem, nála volt a buli, de akkor ő már nem aludt. Nagyon részegek voltunk. Mit mondjak a nőgyógyásznak szűz vagyok vagy sem?

2020. júl. 29. 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Esetleg kérdezd meg a srácot. Vagy meséld el ezt a szép törtémetet a nőgyógyásznak. Egyebként ha nem volt véres semmid akkor jo esellyel szűz vagy bár nem mindenkinek vérzik a szűzjártya szakításm
2020. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%
Hello. Én vagyok az a srác. :-) Kétszer is megdugtalak az éjjel, szóval mondd azt, hogy nem vagy szűz. Bár ezt egy valamire való nőgyógyász meg tudja állapítani.
2020. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem mondd azt hogy az vagy. Majd ha lefekszel valakivel újra úgyis akkor derül ki hogy az vagy e vagy nem
2020. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
2# rohadt poén ha megerőszakolták (mivel ha semmire nem emlékszik lehet nem is volt magánál) de nyugodtan viccelődj csak vele :)))
2020. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Magyarán megerőszakoltak vagy sem ez a kérdés? Ha téged nem zavar hogy nem tudod. :/ A KORONAVÍRUS HELYETT volt a buli? Mert mi lett volna ha nem helyette van. Meghívtok egy fertőzöttet is és kipróbáljátok milyen ez a betegség? Most józan vagy? Mert nem úgy tűnik a kérdés alapján.
2020. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
#10.31 Lehet, hogy megerőszakolták, igen, de ez benne van a pakliban, ha valaki eszméletlenre issza magát. Nem írta a kérdező, hogy fegyverre kényszerítették a mértéktelen piálásra. Amúgy idióta a kérdés. Amint írtam, a nőgyógyász meg tudja állapítani szűz-e a kisasszony, vagy sem. (10.29 vagyok.)
2020. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Mondd azt, hogy szűz vagy.
2020. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni hogy a koronavírus helyett de nyugodtan legyél bunkó :)
2020. júl. 29. 10:34
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
Ez egy kamugyanús sztori
2020. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem azt akartam írni hogy a koronavírus helyett, hanem hogy előtt*
2020. júl. 29. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!