Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Előfordulhat hogy kereskedésbe...

Előfordulhat hogy kereskedésben vett használtautót a szemközti garázsba átvéve átvizsgálásra, átvernek engem? Az eladó és a szerelő is?

Figyelt kérdés

Megegyeznek hogy bármilyen rossz állapotban is van a kocsi, a hozzá nem értő leendő tulajt átverik, azt hazudják hogy minden rendben, majd a szerelő is részesül az árból?! Aztán mehet az új tulaj amerre lát az új kocsijával, majd 100 km után szét is esik alatta az egész.


Van ilyen?


2020. máj. 26. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy van ilyen...

Ezért kell elkerülni lehetőleg azt a szerelőt akit a kereskedő ajánl.

2020. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán , össze fognak jatssznani, a szerződést alírod onnantól kopp . A friss műszaki is a tulajt kerekedőt védi mert okirat van a jó állapotról .... Kereskedőtől nem vennék hasznaltautót , újat is engedmennyel .
2020. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Itt akkor a vevő is egy hatalmas veréb.

1: Kereskedőtől,neppertől,Cgány-tól nem veszünk autót.

2:Ha tök hülye vagyok hozzá akkor ÉN viszek magammal legalább

egy olyan embert aki ért hozzá...

2020. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3, de akkor honnan? Újat szalonból? Erre nem mindenkinek van pénze.
2020. máj. 26. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Magánszemélytől nem tudsz autót venni. Csak ha szerencséd van és egy ismerős pont árul . A használtauto.hu - ról a jó vételeket a nepperek egyből felvásárolják. Én 2 hónap után feladtam, hogy magánszemélytől vegyek autót. Végül kereskedésből vettem kocsit. Együtt elvittük a kocsit egy szervizbe.
2020. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet magánszemélytől is csak ne a hahu-n keressétek hanem inkább facebook csoportokban.
2020. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, facebook csoportból. Úgy ahogy pl gyógyszert se drogériából vegyél, hanem Totyától aki a Nyugati aluljáróban szokott csövezni.
2020. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Korlátoltak , a Marketplace Jófogás fullig van magánhirdetőkkel de ez virtualis rész vannak autópiacok és parkolókban bárhol látni eladó gépeket .
2020. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!