Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már, hogy úgy...

Előfordult már, hogy úgy kellett kidobnotok a tampont/betétet hogy nem használtátok fel?

Figyelt kérdés
Pl. lejárt, elejtettétek, stb. mi volt az oka?

2020. aug. 8. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is fura, lejár? Sose jutott eszembe megnézni, de mindig el is lettek használva.

Koszos soha nem lett egyik se.(most már nincsenek ilyen gondjaim, 44 vagyok, korán jött a menopauza).


Viszont az egyik fenti esetről eszembe jutott, hogy a szükségtelen betétet esetleg lehet hajléktalan nőknek adni, merthogy erre senki nem szokott gondolni, hogy arra is szükségük van. (Olvastam én is).

S itt Angliában van olyan, hogy red project, adományozni lehet ezeket a szegényeknek.

2020. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem jár le egyik sem. Csak a gyártóknak kell egy minőségmegőrzési időt ráírniuk. Ez van az élelmiszereknél is. A gyártó a dátumig vállal rendeltetészerű tárolási körülmények között garanciát a termék minőségére. Ha minden szabályt betartasz és veszít a minőségéből akkor lehet panaszt tenni. Különben is,hogy járna le? 😆 És hogy koszolódik be ha be van csomagolva? 😱
2020. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én csak betétet használok, és igen szokott olyan lenni, h nincs rendesen felhasználva és kidobom. Szintén mensi előtt és után szoktam így járni, h érzem, h már közel a dolog, és inkább elővigyázatosságból berakom a betétet, aztán csak nem jön meg, így a betét üresen megy a szemétbe. Általában 1-2 nap szokott lenni, amikor feleslegesen hordom, de inkább ez, minthogy előbb jöjjön amikor még nincs ott betét. A vége után is rá szoktam hagyni még egy napot a biztonság kedvéért, bár ilyenkor azért van, h kicsit maszatos lesz a betét felszíne, de összességében semmi nem ment bele, kvázi azt is úgy dobom ki, h nem lett normálisan felhasználva...
2021. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!