Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen mestruáció...

Rendszertelen mestruáció fogamzásgátló tabletta abbahagyása után.? Többi lent (kicsit hosszúra sikerült)

Figyelt kérdés

Másodjára hagytam már abba a Rezia nevű fogamzásgátlót.

Kislányom születése után elkezdetem szedni 2 évig szedtem semmi gond nem volt. Majd 1 éve abba akartam hagyni de sajnos nem jött meg 7 hónapig. Jártam mindenféle orvoshoz vizsgálatok vérvétel kaptam Norcolutot mire azt mondta az orvos semmi bajom de újra el kell kezdenem szedni a fogamzásgátlót mert másképp nem tudja tudja beállítani a mestruáció. Elkezdtem szedni megint majd 3 hónap után megint abba hagytam semmi gond nem is volt 5 hónapig rendesen megjött pár nap eltérésekkel most viszont Június 28 óta megint nem jött meg. Terhes tuti nem vagyok vettem már egy halom tesztet.Kezdek mostmár félni. Volt már valaki hasonló helyzetben???


2020. szept. 7. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhes vagy
2020. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vettem 6db tesztet most valamelyik csak kimutatná.
2020. szept. 7. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ártana endokrinológiai kivizsgálás. Úgy látszik a fogamzásgátló szétcseszte a hormon rendszered.
2020. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!