Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megint ez a furcsa érzés, mi...

Megint ez a furcsa érzés, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
úgy érzem ott lenn mintha a pisi kicsit kicsípte volna.viszketett úgy hogy majd megőrültem (kb.a hüvelynyílásnál),tegnapelőtt megnéztem magam ott és fehér nyálkás anyagú valami van benne. elkezdtem erősen vakarni de azt vettem észre picit véres lett az ujjam.ez már a 2. ilyen eset.mi lehet ez? (elé sokat hordok tangát,idén strandolni nem voltam)
2010. aug. 8. 01:47
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Vszínűleg gombás fertőzésed van. Patikában vegyél canestent, vagy menj el orvoshoz.
2010. aug. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ajjajj :s köszönöm
2010. aug. 8. 01:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, valószínű, hogy ez gomba.. de szerintem menj el nőgyógyászhoz, és irass fel valami jobb cuccot mint a canesten... szerintem az semmit nem használ. de te tudod.
2010. aug. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tartok mindenféle orvostól,még gondolkodom :s köszi a választ
2010. aug. 8. 02:00
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Segít a gyógyszerész is, fordulj hozzá. De feltétlenül ki kell kezelni, magától nehezen múlik el. És annak is kezelnie kellene a fütyköst, akitől kaptad.
2010. aug. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez érdekes,még szűz vagyok :$
2010. aug. 8. 02:42
 7/10 anonim ***** válasza:
bárhol elkaphattad. Wc-n, strandon, akárhol... Nem feltétlen pasitól, szóval tényleg látogass meg egy orvost, nem fog bántani, csak segíteni.
2010. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi,majd ráveszem magam :| :)
2010. aug. 8. 15:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Feltétlenül vedd rá magad. Legalább a gyógyszerésztől kérj tanácsot. Fontos. Olyan, mint a lyukas fog, nem gyógyul magától. Bár a tünet szünetelhet, de legbiztosabb, ha kigyógyulsz belőle.

Szűzként is közel lehet kerülni a gombához. Mint már szó volt róla. És úgy is, ahogy még nem volt szó róla.

2010. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké :S köszönöm :)
2010. aug. 9. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!