Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a furcsa, érthetetlen...

Mi ez a furcsa, érthetetlen érzés?

Figyelt kérdés

Ma reggel mikor felkeltem, elmentem wc-re és olyan furcsa érzés volt a szeméremdombom aljánál,szinte a hüvelyemnél...mint ha nyilalt volna,vagy görcsölt volna..nem tudom megfogalmazni. De egész nap nagyon sűrűn éreztem ezt, és mostanra már szinte fáj sé érzékeny az a terület.Amikor pisilek előtte érzem ezt a furcsa nyilalást aztán mikro végeztem és hozzá érek ahhoz a részhez,olyan mint ha be lenne gyulladva,vagy nem is tudom. Hátrébb vagy feljebb semmi baj sincs,csak azon a területen,mint ha folyamatosan "görcs"lenne. Mi a fene ez? Nagyon zavaró, de igazából nem fáj,csak na, olyan szokatlan és piszkáló érzés.

Légyszi aki tud adjon tanácsot!


2010. szept. 13. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fáztál fel?
2010. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hólyaghurut felfázásod van...


De szerintem elkéne menned orvoshoz.

2010. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Urológia. Nem kell beutaló, sem időpontkérés.
2010. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Holnap megvárom mi lesz, ha nem múlik el ez az izé,akkor elmegyek urulógiára. De felfázva tuti nem vagyok....voltam már felfázva többször is, mindent tudok róla,mindegyik "mellékhatása" kijött rajtam, tehát tudom,hogy az nem ilyen. És mondom,az a furcsa,hogy amikor pisilek akkor nem fáj,meg amúgy se....csak ez a szurkáló fura érzés,mint ha összecsípnék ott a bőrömet.:S
2010. szept. 13. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gombás fertőzésed van, úgy is elkaphattad, hogy a partnered uszodában volt. Menj nőgyógyászhoz, fel fog írni napi 1 x bevenni való kapszulát neked is meg a partnerednek is.
2010. szept. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz! Hány éves vagy?
2010. szept. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 20 éves vagyok, ilyen bajom még nem volt:S délután megyek orvoshoz, aztán vagy kiderül mi ez vagy nem...
2010. szept. 14. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!