Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszakára pelust használok...

Éjszakára pelust használok olyan erős a menstruációm, érdemes felkeresnem nőgyógyászt? 20/N

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 09:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%
Milyet használsz kérdező?
2020. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem árt a felkeresed.
2020. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

Orvosokkal kotekedonek baja lehet? Ugyanmi? Tedd mar meg h a spar kasszajabol irogatva nem jaratod le az orvosokat ilyen dumaval!

Spiralt feltesznek nem szult noknek, rezgyongy tok jo, nuvaring szinten, sokkal jobb mint a.tabi

2020. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
25%
15. Nem kétpofára kell szedi az antibébei tablettát csak napi 1 szemet. A szeded rendesen nem leszel terhes így gyerek sem lesz. Nem tudom miről beszélsz ebben az emelkedetten intelligens stílusban. Te mit csinálsz ha megjön? Hagyod hogy follyon? Azért nyugtass meg, hogy odateszel egy kis szalmát vagy faelevelet. :D Nem értem laikusoknak miért fáj, hogy semmi bajom nem lett 22 év tablettaszedéstől csak az életem lett könnyebb tőle. A menses nem a nők vezeklése, nem kötelező szenvedni. Persze aki úgy érzi ez is egy lehetőség. De érdemrend nem jár érte. Remélem fákdalomcsillapítót sem veszel be ilyenkor meg máskor sem. Az is ördögtől való. :D
2020. okt. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
25%
16oska sosem akartam gyereket. De mint írtam baratnőm 10 év tablettaszedés után 2 hónapra terhes volt. Nem okoz meddőséget. De látom nem bírod ki hogy ha nincs igazad. Javaslom keress fel egy pszichológust mert kényszeres amit csinálsz. És tovabbra is marhaságokat írsz. Nem kell magadból kiindulni nem mindenki közérti akalmazott. :D
2020. okt. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%
17 nem kötelező tablettát szedned. Nem értem miért cirkuszolsz itt. Normálisan leírta valaki a tapasztalatait. Állíts magadon mert unorítóan viselkedsz. Nuvaring nem mindenkinek válik be. Eleve nem nyerő ha 0-24 ben benned van valami. Engem legalábbis zavart a tudat. Sokan allergiásak is lesznek rá. Másrészt nem az alapján választ egy nő fogamzásgátlót, hogy mennyi a hormontartalma a terméknek hanem az alapján mi passzol a szervezetéhez. Az alacsony hormontartalom közti vérzést okozhat. Nekem nem jött be a hüvelygyűrű és macerás is volt a használata. Spirált aki szülni akar ne rakasson fel. Na az pont meddőséget okozhat. Több ismerősöm megjárta. Nem kéne okoskodni olyan témában amiről nem sokat tudsz.
2020. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
24%
Jobb is ha ilyen nem szul:) anyad a kozerti alkalmazott
2020. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%

Tévedsz, az anyám doktorált Agrármérnök és egyetemi tanár. :D

"Jobb is ha az ilyen nem szül" jól megmondtad :D csak így tovább.

Szerintem tanulj mert különben semmi más nem jut neked mint a gyakorin való frusztrációid kiélése. Mondjuk vicces amit csinálsz kívülről nézve. :D

2020. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
24%
Uhum persze itt mindenki az
2020. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nagyon erős, főleg a szülés után, o.b. super tampont használok a 6 cseppes zöldet és ez bevállt, ha nem létezne én is lehet pelust kéne, hogy hordjak :D megértelek kedves kérdező ! Próbáld ki szerintem :)
2020. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!