Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek! Már 100%-osan...

Nagyon félek! Már 100%-osan kimutatható az eredmény?

Figyelt kérdés

Legnagyobb félelmem, hogy egyszer terhes leszek!

Augusztus 15-én szexeltem, védekeztünk, augusztus 21-én, majd később szeptember 20-án is megjött a menstruációm. Most 18-án kellene megjönnie, a szokásos tüneteim úgy, ahogy megvannak, de mégis rettegek, hogy terhes lennék, mert egy pár napja hányingerrel küzdök. Nem mellesleg hány olyan sztorit hallani, hogy valaki menstruált a terhesség alatt. Persze ezt a stresszre is ráfoghatnám, most eléggé bedurvult az egyetem, meg egyéb problémáim is vannak, de akkor is szörnyen félek! Ha most délután csinálok egy tesztet az ár kimutatná, ugye? És ha neadj Isten pozitív, még elvetethetem?



2020. okt. 16. 11:37
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanilyen felos vagyok ugyanugy 20 eves egyetemista lany. Vannak ilyenek.

Hasonlo tünetek miatt en a menzeszem legerősebb napján is kepes voltam csinalni egy terhességi tesztet. 3perc az életemből es 500ft\2db áron kapható. Nekem ennyit megért. :)

Ha egyszer tabizni fogok, tuti, hogy minden honapban megcsinálok egyet, mert ugye ott nem menzesz hanem megvonásos vérzés van csak.

2020. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 Miss Endzsi ***** válasza:
24%
Jó hülye vagy.
2020. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
11-es válaszoló, nagyon szépen köszönöm a megnyugtató, kedves választ! :)
2020. okt. 16. 12:10
 14/45 anonim ***** válasza:
10%
Jezusom. Eleg butacska vagy, marcsak ezert sem lenne jo, ha terhes lennel...
2020. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Ennyi gusztustalanul, undok embert egy helyen, te jó isten
2020. okt. 16. 12:19
 16/45 anonim ***** válasza:
43%
A komolytalan válaszolókat hagyd figyelmen kívül, kérdező!
2020. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
64%

Mi itt a komolytalan? Honapok ota menstrual, de bebeszeli maganak, hogy terhes...

Itt egy hasznos valasz (az intelligemciadhoz merten): ropke 7 honap mulva kiderul.

2020. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
88%
Ha terhes is lennél, még mindig van lehetőség megszakításra. Rutin dolog.
2020. okt. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
86%
nyugi nem vagy terhes.
2020. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
86%

A hányinger az a menstruációs tünetekkel együtt járhat: pattanások, hát és derék fájdalom, migrén, hasmenés, puffadás, hányás, hányinger, székrekedés, nyakfájás stb.stb...

Ha magadat stresszeled akkor még rosszabb lehet és késhet is miatta, szóval nyugodj le. Ha nem vagy biztos a védekezési módszeredben/ óvszer megbízhatóságában akkor keress fel egy nőgyógyászt és beszélj vele, vagy olvass utána hogy az óvszer márkákkal kinek milyen tapasztalata van.

Terhestesztre meg mindig rá van írva hofy mikortól mutat biztos eredményt.

2020. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!