Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek! Már 100%-osan...

Nagyon félek! Már 100%-osan kimutatható az eredmény?

Figyelt kérdés

Legnagyobb félelmem, hogy egyszer terhes leszek!

Augusztus 15-én szexeltem, védekeztünk, augusztus 21-én, majd később szeptember 20-án is megjött a menstruációm. Most 18-án kellene megjönnie, a szokásos tüneteim úgy, ahogy megvannak, de mégis rettegek, hogy terhes lennék, mert egy pár napja hányingerrel küzdök. Nem mellesleg hány olyan sztorit hallani, hogy valaki menstruált a terhesség alatt. Persze ezt a stresszre is ráfoghatnám, most eléggé bedurvult az egyetem, meg egyéb problémáim is vannak, de akkor is szörnyen félek! Ha most délután csinálok egy tesztet az ár kimutatná, ugye? És ha neadj Isten pozitív, még elvetethetem?



2020. okt. 16. 11:37
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
24%
A Kerdezo nem terhes,csak buta! Varj meg a szexelessel, nem valo az meg neked! Kevesebb lenne az intezetes gyerek es az abortusz, ha kello erettseggel szexelnenek egyesek...
2020. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Az intézetes gyerek és az abortusz akkor lenne kevesebb, ha az emberek felelősségteljesebben szexelnének és mint írtam, ÉN MINDIG védekezek :)
2020. okt. 18. 15:13
 43/45 anonim ***** válasza:
85%
De bebeszeled magadnak, hogy terhes vagy...ket mensi utan. IQhoz is kotnem a gyermekvallalast.
2020. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Ha ez megnyugtat, egyáltalán nem tervezek gyereket az életembe :)
2020. okt. 18. 16:14
 45/45 anonim ***** válasza:
59%
Habár a 41-es keményen fogalmazott abban bizony igaza van hogy nem normális az hogy több normális menstruáció után rettegsz a terhességtől úgy hogy védekeztél. És ezt nem azért írom hogy bántsalak de úgy beszélsz ezekről, mint egy 14 éves, akinek fogalma sincs semmiről. Magad miatt lenne érdemes tájékozódni egy kicsit jobban, mert kívülről teljesen úgy tűnik, hogy neked a mentruáció-terhesség-szex témaköréről annyi van meg hogy betét, tampon meg mit hova kell dugni. Ha többet tudsz akkor lehet megszűnne ez a pánik vagy legalábbis csökkene,az a stressz amit magadnak okozol.
2020. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!