Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek! Már 100%-osan...

Nagyon félek! Már 100%-osan kimutatható az eredmény?

Figyelt kérdés

Legnagyobb félelmem, hogy egyszer terhes leszek!

Augusztus 15-én szexeltem, védekeztünk, augusztus 21-én, majd később szeptember 20-án is megjött a menstruációm. Most 18-án kellene megjönnie, a szokásos tüneteim úgy, ahogy megvannak, de mégis rettegek, hogy terhes lennék, mert egy pár napja hányingerrel küzdök. Nem mellesleg hány olyan sztorit hallani, hogy valaki menstruált a terhesség alatt. Persze ezt a stresszre is ráfoghatnám, most eléggé bedurvult az egyetem, meg egyéb problémáim is vannak, de akkor is szörnyen félek! Ha most délután csinálok egy tesztet az ár kimutatná, ugye? És ha neadj Isten pozitív, még elvetethetem?



2020. okt. 16. 11:37
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
83%

Ne szexelj gumi nélkül ilyen módon. A gyerek mellett tudod, hogy hány fajta cuccot összeszedhetsz ezzel?

Gumi nélkül csak olyannal feküdj le, akivel készen állsz gyereket vállalni.

2020. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy gumi nélkül szexelnék sőt, kétszer is leírtam, hogy mindig védekezek..
2020. okt. 16. 13:02
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem bántásból írtam hanem komolyan hogy ez a rettegés nem normális dolog. Ezzel kezdeni kellene valamit. Az meg nem megnyugtató válasz hogy ha valaki menzeszkor tesztel. Utána kellene olvasni a teherbeesés folyamatának. Igazán akkor néztem utána mióta tervezzük a gyereket. Tesztet is felesleges addig csinálni míg ki nem marad a menzesz, és még akkor sem biztos a terhesség. Szóval nem vagytok tisztában az oviláció teherbeesés stb témakörével , ha utána néznétek akkor tudnátok hogy mikor kell tesztelni hogy mutasson is valamit ami valós.
2020. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Rengeteg olyan sztorit hallottam már, hogy valaki a terhessége alatt is menstruált
2020. okt. 16. 13:04
 25/45 anonim ***** válasza:
51%
Olyan esetben nem a terhességed, hanem az egészséged miatt kellene aggódnod.
2020. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt is olvastad hogy az nem olyan mint a rendes menzes hanem egy kicsit vérzett. Rendes menzes mellett nincs terhesség. Ha valaki terhes és vérzik akkor ott már baj lehet. Ha rendesen menstruálsz mint ahogy szoktál akkor nincs terhesség. Nem viccből írtam, olvashass a teherbeesésről sok mindent meg lehet tudni. Míg nem akartunk gyereket én is féltem stb.. de azóta sok mindent megtudtam és kár volt ezen parázni.
2020. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!!
2020. okt. 16. 13:19
 28/45 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem biztos, hogy emiatt rögtön hormonos fogamzásgátlást ajánlanék egy egyetemista leányzónak. Inkább tényleg nézz utána, hogy mennyire megbízható a gumi. Csak ezért ne tabizz, szerintem. Ott aztán aggódhatnál háromszor annyit az egészséged miatt. :(
2020. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
IUB-n gondolkodom
2020. okt. 16. 15:08
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Rézgyöngyre gondolsz vagy aranyszálra kérdező?
2020. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!