Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek! Már 100%-osan...

Nagyon félek! Már 100%-osan kimutatható az eredmény?

Figyelt kérdés

Legnagyobb félelmem, hogy egyszer terhes leszek!

Augusztus 15-én szexeltem, védekeztünk, augusztus 21-én, majd később szeptember 20-án is megjött a menstruációm. Most 18-án kellene megjönnie, a szokásos tüneteim úgy, ahogy megvannak, de mégis rettegek, hogy terhes lennék, mert egy pár napja hányingerrel küzdök. Nem mellesleg hány olyan sztorit hallani, hogy valaki menstruált a terhesség alatt. Persze ezt a stresszre is ráfoghatnám, most eléggé bedurvult az egyetem, meg egyéb problémáim is vannak, de akkor is szörnyen félek! Ha most délután csinálok egy tesztet az ár kimutatná, ugye? És ha neadj Isten pozitív, még elvetethetem?



2020. okt. 16. 11:37
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Aranyszál
2020. okt. 16. 16:27
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz angolul, akkor ezekről is sok negatív dolgot lehet találni, ugyanis képes befolyásolni a hormonháztartást, viszont hormonmentes ami miatt már sokkal-sokkal jobb, mint a hagyományos készítmények! Jó olvasni, hogy vannak felelősségteljes fiatalok! :)
2020. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy ugye tudod hogy az azért nagyon nagyon ritka, hogy valaki úgy terhes, hogy megmarad mellette a havi is.
2020. okt. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nagyon ritka, de láttunk már karón varjút...

Aki pedig egy kicsit stresszesebb, ő félni fog...

Ettől se nem hülye, se nem éretlen a kérdező.

Vannak akik felnőtt fejjel a pókoktól, a hányástól vagy épp a víztől félnek, ő a teherbeeséstől. Ez van.

2020. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
88%
Szia..nyugodj meg...de ha nagyon aggidsz csinàlj tesztet.nem akarlak elkeseriteni de nekem az első terhesség 9.hetesen derült ki.az első hónapban rendesen menstruàltam a 2.honapban volt két napig...akkor már sejtettem hogy van valami.minden rendbe volt.egészséges kisfiam született.ha nem vagy biztos az óvszer én hogy tutira megvéd probàlj ki màst...mondjuk az óvszer az esetleg jó a nemi betegségek ellen...helyedben elmennék egy nőgyógyàszhiz és àtbeszélném vele ő mit javasolna.ha esetleg egy éjszakàs kalandba keveredsz akkor még hasznàlj óvszert is...és probàlj ne stresszelni az is befolyàsolja a menstruàciodat....
2020. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy tesztet, negatív lett, gondolom ha terhes lennék, akkor ilyenkor már egyből kimutatná, hogy pozitív, hisz augusztus 15 óta rengeteg idő telt már el
2020. okt. 17. 13:10
 37/45 A kérdező kommentje:
Ja és a teszt gyógyszertári, jó minőségű, 10-es volt, szóval én bízok abban, hogy jól mutatta az eredményt
2020. okt. 17. 13:14
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben! Nem vagy terhes kérdező!
2020. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Szia..35 ös vagyok.akkir tuti nem vagy az...nekem aug 9en volt és már 10hetes lassan 11hetes kismama vagyok...szóval ha az lennél azt màr kimutatnà..inkább probàlj ne stresszelni és aggódni..minden rendbe jön..😁
2020. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszt és többször is megjött azóta, akkor teljesen biztos, hogy nem vagy terhes. Nyugodj meg mostmár!
2020. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!