Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy egyik...

Miért van az, hogy egyik pillanatban még jó illatú a puncim, utana pár percig rossz(esetleg halszagu de csak néhány percig) utána megint jó? Leginkább ciklus közepén és végén van ilyen ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem viszket, nem fáj stb.. És tényleg folyton változik... Pl most épp forró furdot vettem azután éreztem egy pillanatra rossz szagot, mostmeg tok mas...

2020. okt. 26. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Szagolgatod magadnak, 2 percenként?
2020. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyváladék lehet halszagú, ami annyit jelent, hogy valami nincs rendben odalent.
2020. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Es okozhatja esetleg pl étel allergia vagy pl hisztamin érzékenység?
2020. okt. 26. 15:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Megszagoltam magát a váladékot és annak semmi szaga..... Nem ertem
2020. okt. 26. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Tisztálkodni mennyire szoktál?
2020. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Minden nap, most is fürdés után volt. De csak én érzem néha így, olyankor szoktam magamnak megnezni rendesen de akkor meg már semmit se erzek. Párommal pár napja együtt voltunk ő semmit se érzett... Amúgy nem szagolgatom magam 2 percenként csak általában érzem h nincs rossz illatom, csak néha így pár percre ezért nem értem, mert ha valami vaginalis baci lenne az elvileg folyamatosan rossz szagú lenne úgy gondolom. Ezért nem értem mitől lehet.
2020. okt. 26. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig büdösnek érzem, de a férjem szerint nem az...
2020. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amugy a vizelet szaga is befolyasolja, es bizonyos etelektol szaga lesz. Speciel tengeri allatok, hal, tenyleg halszag, tul sok hagyma, hagymaszag, eros egzotikus fuszerek.

Ha elmulik, akkor ez tulsagos odafigyeles es aggodas inkabb.

2020. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!
2020. okt. 27. 08:33
 10/10 kosarasistvan ***** válasza:
Romáknál királynő lennél
2021. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!