Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddőség vagy lehet baba?

Meddőség vagy lehet baba?

Figyelt kérdés

25 N vagyok, 10 évesen jött meg először a menstruációm, mindig is erős vérzéssel és erős görcsökkel jár a mai napig.

22 évesen kezdem el szedni fogamzásgátlót altforalle003mg

Járok rendszeresen nőgyógyászhoz, szóltam neki az erős görcs miatt ( lehet mioma,polip,endroendometriózis , meddőséggel járhat)

Csinált hasi uh azt mondta szép egészséges a méhem akár 5 gyereket is kihordhatnék,citologia eredmények is rendben vannak


De én mégis félek


Kérdésem az lenne ki az aki erős görcsok mellett is tudott szülni


2020. nov. 27. 11:02
A kérdező szavazást indított:
Igen lehetett gyerekem
Sajnos nem
2 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szavazástól teszed függővé, hogy hiszel-e az orvosnak?

Kik vagyunk mi, hogy látatlanban a neten keresztül megerősìtsük/cáfoljuk a téged vizsgáló orvos véleményét?

2020. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Félre értetted a kérdést vagy én írtam rosszul


Azok a nők válasza érdekel akik voltak hasonló cipőben mint én .

Kérdés arra vonatkozik hogy igen nekem is ilyen erős vérzés és görcseim voltak és lehetett babám

Vagy sajnos nem lehetett babám

2020. nov. 27. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy erős görcsökkel küszködsz a menstruációd idején, még vígan tudsz a későbbiekben gyereket vállalni. Családomban kapásból 3 nőt tudok, akik ugyanígy kínlódtak, mint te és mindegyiknek 2 gyereke van. Az orvosod véleményét meg ne bíráljad már felül könyörgöm. Ha pedig nem bízol benne, akkor jogod van más nőgyógyászhoz is ellátogatni.
2020. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak félek

És szeretném meghallgatni mások történetét

2020. nov. 27. 17:34
 5/7 anonim válasza:
Igaz nem szültem és egyenlőre nem is akarok hiszen még csak 16 éves vagyok. De a családomban kb minden nőnek nagyon erős görcsei vannak és mégis összejött fejenként 1-2 gyerek. Nekem mindig az első-második éjszaka van egy olyan erős görcs hogy 2 cataflam, forró fürdő sem segít. Sokszor ájultam el vagy hánytam miatta. Nőgyógyásznál viszont minden rendben volt. A görcs erőssége sokszor genetika, vagy eleve nem függ össze semmivel.
2020. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5 vagyok, még annyit hogy mindig úgy gondolok rá (már amikor nem éppen haldoklom bőgés közben amikor megjön a Mikulás) hogy növeli a fájdalomküszöbömet.
2020. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat

Ki szerettem volna magamból írni az aggodalmakat

2020. nov. 29. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!