Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez normális? Már...

Szerintetek ez normális? Már nagyon nem érzem komfortosan magam.

Figyelt kérdés

Sárgás folyásom volt, elmentem nődokihoz és vett kenetet is. A folyásra és a viszketés miatt baktériumra gyanakodott így felírta a fluomizint,amit minden este 6 napig kellett felhelyezni,majd ezután gynoflor visszaállítot ajánlott?

A fluomizin antibiotikumos. Ezt 6 napig minden este felhelyeztem de a sárgás folyás megmaradt, de elkezdtem utána a gynoflort hátha az megszünteti a folyást. Az eredményem 2-es lett, de találtak gyulladást,amire az asszisztens Betadin hüvelykúpot ajánlott a gyógyszertárból, de gondoltam az antibiotikumos gyógyszer segített rajta,mivel egy hetet kellett várni az eredményre. A gynoflor vizes folyással távozik és azt veszem észre, hogy maga a gynoflor kúp jön ki sárgásan a tisztasági betétre. Ez normális? Ha abbahagyom elmúlik a sárga folyás? Ha nem múlik kezdjem el a betadinost?


2020. dec. 3. 15:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
az orvos miért nem írt fel antibiotikumot a gyulladásra? fáj a hüvelyed amúgy? ha 2es akkor enyhe fertőzésed van, és ha az orvos nem írt fel neked az eredmény után semmit, akkor marad ez. egy házi praktika, natúr joghurt. én azt tanácsolom, hogy ha nem nagyon nagyon gyatra az immunrendszered akkor bízd rá, a természetre hogy meggyógyítsd magad! ha túl sok gyógyszert szedsz össze-vissza mindenféle kombót, sokat ront.
2020. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem a fluomizin egyáltalán nem volt hatásos. Lehet, hogy neked sem. (?)
2020. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

antibiotikumot még a vizsgálatkor felírt a folyásomra és egy héttel később kellett telefonálnom akkor derült ki a gyulladásos dolog ugye a laboreredményből. Már nem fáj azért is gondoltam,hogy bevált az antibiotikum. Az asszisztens mondta nekem ezt az antibiotikumosat telefonba az orvos nem írt fel semmit.

Most a gynoflor helyreállítótól pedig barnás lett a folyásom, azt írták,hogy minden este tegyek fel egyet.de azzal is megmaradt a folyás gondoltam akkor napközben is felteszek egyet. Valószínűleg emiatt barnás.

Most hagyom kitisztulni.Szerintetek elmúlik ha kijön az összes kúp?

2020. dec. 3. 15:55
 4/23 anonim ***** válasza:

Lehet igen, hogy így most tisztul még.

Nem állsz egyébként mensi előtt?

Ha pedig nem múlik, menj vissza kontrollra.

2020. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

De az gond ha a kifolyó kúp színes? a barnás szín előtt enyhén sárga volt.

de csak a távozó kúp sárga, mellette vizes folyásom van.

Fehérnek kellene lennie a kúpnak?

2020. dec. 3. 16:00
 6/23 A kérdező kommentje:

Van esély rá ,hogy visszaállt a flórám csak túl rövid idő elteltével használtam a kúpokat? ha ezek a kúpok kiürülnek, lehet egészséges a flórám?

Igen menstruáció előtt vagyok kb 10 nap múlva jön meg. Honnan tudom, hogy meggyogyúltam? már régóta küzdök ezzel.

2020. dec. 3. 16:17
 7/23 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom : először sárgás volt ami ki folyt, aztán fehér. Megjött a havim és valószínű ezzel is kitisztult a huvelyem. Bár a gyulladásnal ez nem segít, azt kezelni kell persze tovább.

Utána biztosan vissza áll a pH.

2020. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A menstruáció tisztítja a hüvelyt? És a hüvely úgymond helyreállítja magát? ezután a kúra után.

Szerintetek baj ha kb fele idő alatt használtam el a helyreállító tablettákat?

Még maradt 1 tabletta, de van ez a barnázás. Szerinted betegyem ma este vagy inkább hagyjam tisztulni?

2020. dec. 3. 16:26
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem akarok hulyeseget írni, de én úgy tudtam, hogy igen, az tisztitja a hüvelyt, sőt tapasztalatom is van, ha az ahhoz köthető. Nem vagyok nőgyógyász. 🤔 :)

Hogy érted, hogy fele idő alatt használta el a tabit?? Többször alkalmazta az eloirtnal??

2020. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
bocsi, nem akarlak most már magázni, mert az előző válaszoló is én vagyok csak a billentyűzet ilyen hülye :D
2020. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!