Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez normális? Már...

Szerintetek ez normális? Már nagyon nem érzem komfortosan magam.

Figyelt kérdés

Sárgás folyásom volt, elmentem nődokihoz és vett kenetet is. A folyásra és a viszketés miatt baktériumra gyanakodott így felírta a fluomizint,amit minden este 6 napig kellett felhelyezni,majd ezután gynoflor visszaállítot ajánlott?

A fluomizin antibiotikumos. Ezt 6 napig minden este felhelyeztem de a sárgás folyás megmaradt, de elkezdtem utána a gynoflort hátha az megszünteti a folyást. Az eredményem 2-es lett, de találtak gyulladást,amire az asszisztens Betadin hüvelykúpot ajánlott a gyógyszertárból, de gondoltam az antibiotikumos gyógyszer segített rajta,mivel egy hetet kellett várni az eredményre. A gynoflor vizes folyással távozik és azt veszem észre, hogy maga a gynoflor kúp jön ki sárgásan a tisztasági betétre. Ez normális? Ha abbahagyom elmúlik a sárga folyás? Ha nem múlik kezdjem el a betadinost?


2020. dec. 3. 15:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hány éves vagy?
2020. dec. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ezeket egy nőnek alapvetően tudnia kellene.
2020. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#16 Ha fertőzésed van nincs szex!
2020. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!