Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez normális? Már...

Szerintetek ez normális? Már nagyon nem érzem komfortosan magam.

Figyelt kérdés

Sárgás folyásom volt, elmentem nődokihoz és vett kenetet is. A folyásra és a viszketés miatt baktériumra gyanakodott így felírta a fluomizint,amit minden este 6 napig kellett felhelyezni,majd ezután gynoflor visszaállítot ajánlott?

A fluomizin antibiotikumos. Ezt 6 napig minden este felhelyeztem de a sárgás folyás megmaradt, de elkezdtem utána a gynoflort hátha az megszünteti a folyást. Az eredményem 2-es lett, de találtak gyulladást,amire az asszisztens Betadin hüvelykúpot ajánlott a gyógyszertárból, de gondoltam az antibiotikumos gyógyszer segített rajta,mivel egy hetet kellett várni az eredményre. A gynoflor vizes folyással távozik és azt veszem észre, hogy maga a gynoflor kúp jön ki sárgásan a tisztasági betétre. Ez normális? Ha abbahagyom elmúlik a sárga folyás? Ha nem múlik kezdjem el a betadinost?


2020. dec. 3. 15:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

6 kúp volt a dobozban és beraktam egyet este és egyet rákövetkező délelőtt.

De azt írták, hogy minden este kell csak. Lehet emiatt van barnázás? túlzásba vittem? Vagy a közeledő menstruáció miatt van?

először használok gynoflort.

Semmi baj :)

2020. dec. 3. 16:39
 12/23 anonim ***** válasza:

:) Lehet, hogy be kellett volna tartanod az előírt időt, mert így csak ártasz. De akkor már szedd föl meg azt az 1et,szerintem.

Nekem a hüvelygyulladás miatt volt barnásfolyásom, néha rózsaszínes is.( Én ezzel voltam most dokihoz.)

De az is lehet, hogy a mensi miatt van, persze.

2020. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

a barnásfolyás a kúp távozásával van. Doki előtt sárgás folyásom volt.

Ha elmúlik milyen a rendes folyás? az is ,,nyomot hagy"?

2020. dec. 3. 17:00
 14/23 anonim ***** válasza:
Legalább várd meg a kezelés végét, reggel meg hiába teszel fel kúpot, kifolyik, és nem hat. A mensi kezdete is belezavarhat, türelem, ha a menstruációd elmúlik, akkor fog kiderülni, hogy mi van.
2020. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha elmulik akkor fehér a rendes folyás, szagtalan.
2020. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
És az szeretkezés közben nem zavar? ha fehér ott a dolog?
2020. dec. 3. 17:35
 17/23 anonim ***** válasza:

A hüvelygyulladást neked is és a párodnak is kezelnie kell.

Ha a párod nem kezeli magát, te viszont igen, akkor ugyanúgy vissza fog jönni ez nálad

Nála nem lesz tünet.

A fehér folyás szerintem nem zavar szex közben. Vagy te a kúp kifolyására gondolsz??


Nekem is hüvelygyulladásom van most, én másfajta gyógyszert kaptam + a páromnak is írt fel a doki(bár még nem kezdhetjük el alkalmazni). Néha fáj a hüvelyem, szeretkezés nélkül is, sokszor viszont nem. Ha fáj, ne csináljátok.

2020. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
És ha van folyás akkor simán tisztasági nélkül már nem is lehet alsóneműt hordani? úgyértem ha így tennék úgymond átáznék napközben?
2020. dec. 3. 17:57
 19/23 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi folyásod van és hogy érzed magad tőle.

Nekem elég sok van, ha ilyen- olyan bajom van, én persze használok tisztaságit.jobb tőle a közérzetem. De csakis olyat ami illatmentes. Mert van, ami irritál.

Amikor nem tettem be 1-2 x mégsem, háát eléggé nedves, vizes volt a bugyim.Nem szeretem ezt az érzést, szóval sztem inkább használj de majd kitapasztalod neked hogy kényelmes.

2020. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Tudnál mondani ilyen illatmentes tisztaságit? Milyen márkát használsz?
2020. dec. 3. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!