Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat...

Első nőgyógyászati vizsgálat miatt félek, hogy nyugodjak le?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jövőhéten megyek az első nőgyógyászatomra, mert ilyen büdös és krém állagú folyásom van. Sose voltam nőgyógyászaton meg szűz is vagyok. Férfi orvosom lesz mivel ott nincs női ami kicsit megnyugtatóbb lett volna. Mit fog csinálni az orvos? Mennyi ideig tart? Ezt a folyást meg lehet szüntetni gyógyszerrel ha felír valamilyent? Csak mert állandóan betét hordok emiatt ami nem kellemes. Nagyon szégyenlős vagyok még sima orvosi vizsgálaton is ahol csak a pólót kell felhajtani. Most itt akkor alulról kell levetkőzni teljesen? Meg mi lesz ha pont ott fog kicsit folyni mikor épp vizsgál? Izgulok rendesen emiatt. Nekem már a telefonos előjegyzés is nagy kihívás volt, milyen lesz maga a vizsgálat. Nektek milyen volt az első vizsgálat? 23L vagyok.



2020. dec. 17. 14:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
81%

Normál esetben semmilyen szexuális tartalma nincs egy vizsgálatnak. Az inkább előfordul, hogy lekezelő az orvos, ha kiégett. Én inkább a magyar, idős férfiaknál tapasztaltam ezt, az indiaiak normálisak, alaposak, udvariasak, de tárgyilagosak maradnak. Olyan is történhet, hogy az asszisztens, ha van, szívózik veled, mert komplexusai lehetnek képzelt alacsonyabbrendűsége miatt, vagy mert te fiatal vagy, ő meg nem.


Ez sztk-ra vonatkozik. Magánrendelésen csak kedves dokikkal találkoztam. Az eszközök hidegek, ha gyulladt a terület, kicsit fájhat a vizsgálat. Láttak már mind csúnya dolgokat, senkit nem fog meglepni a folyás, lesz alattad papír erre az esetre. Alulról kell levetkőzni, mehetsz hosszú felsőben, ha nem akarsz pucér fenékkel elsétálni a vizsgálóasztalig. Mondani fogják, hogy mit csinálj, pl. csússz lejjebb, kérdeznek a menzeszedről, el kell mondanod a panaszokat. Ha nem kérdezik, mondd el magadtól, hogy még nem volt szexuális kapcsolatod. Vesznek kenetet, elemzik, és kapsz gyógyszert, csinálnak egy rákszűrést is.

2020. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy úgyis, de most bele gondolva nem vagyok már biztos ebben... Egyszer azt is olvastam, hogy akkor a fenébe nyúl fel, de ez nem tudom mennyire valós... Valaki javítson ki nyugodtan, aki jobban tudja.
2020. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
10%

10:

"Kettes, ne írogass neki hülyeségeket légyszíves, erre antibiotikum kell, ez nem gomba."

Honnan tudod, hogy nem gomba? Különben egy próbát megérne; hátha elmúlik és nem nem kell kitennie magát az egésznek.

2020. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 A kérdező kommentje:

Na jókat írtok amiktől lenyugodhatok.:(

Amúgy idős férfi lesz, olvastam véleményeket és azt mondják normális és rendes.

2020. dec. 17. 14:37
 15/80 A kérdező kommentje:
Sztk. amúgy ami közel van hozzám.
2020. dec. 17. 14:38
 16/80 anonim ***** válasza:
22%

4es:

"23 évesen már illő megnézetni a dolgokat"


Szűz, nem él nemi életet; nem dőlt össze a világ, hogy nem volt. Majd megy, ha már szexel.

2020. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 A kérdező kommentje:

16.igaz:)

amúgy meg egyik barátnőm se volt még nőgyógyászaton és ő 22 ő se él nemi életet.

2020. dec. 17. 14:45
 18/80 A kérdező kommentje:
16.meg most muszáj lenne menne, mivel ez a folyás zavar engem. Büdös és krémes. meg ott olyan néha mintha hámlana vagy mi. valamit elkaphattam de hogy mit..
2020. dec. 17. 14:47
 19/80 anonim ***** válasza:
83%
13-as, a gombának nem ezek a tünetei, ne híreszteld a hülyeségeket.
2020. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 A kérdező kommentje:

19.van ötleted mi lehet ez?

eléggé ijesztő.

2020. dec. 17. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!