Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat...

Első nőgyógyászati vizsgálat miatt félek, hogy nyugodjak le?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jövőhéten megyek az első nőgyógyászatomra, mert ilyen büdös és krém állagú folyásom van. Sose voltam nőgyógyászaton meg szűz is vagyok. Férfi orvosom lesz mivel ott nincs női ami kicsit megnyugtatóbb lett volna. Mit fog csinálni az orvos? Mennyi ideig tart? Ezt a folyást meg lehet szüntetni gyógyszerrel ha felír valamilyent? Csak mert állandóan betét hordok emiatt ami nem kellemes. Nagyon szégyenlős vagyok még sima orvosi vizsgálaton is ahol csak a pólót kell felhajtani. Most itt akkor alulról kell levetkőzni teljesen? Meg mi lesz ha pont ott fog kicsit folyni mikor épp vizsgál? Izgulok rendesen emiatt. Nekem már a telefonos előjegyzés is nagy kihívás volt, milyen lesz maga a vizsgálat. Nektek milyen volt az első vizsgálat? 23L vagyok.



2020. dec. 17. 14:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
Hát, én leborotválnám az tuti...
2020. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 A kérdező kommentje:
61.barátnőm nem tette és nem volt semmi gond...
2020. dec. 20. 17:01
 63/80 A kérdező kommentje:
köszii
2020. dec. 20. 17:02
 64/80 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én vagyok a kérdező csak másik fiókból mivel az előzőbe nem tudok belépni na mindegy...57-es túl vagy rajta, hogy ment? Én még csak készülök és izgulok :D..

2020. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én vagyok a kérdező megint.

Sikeresen megjártam a nőgyógyászatot.

Mikor a várófolyosón voltam akkor nem tudom miért de annyira verni kezdett a szívem, hogy már fáltem, ne hogy meghallják :D..előtte nem vert. Na szószerint 5 mp lehetett az egész mire felfogtam, talán mikor elmondtam neki a dolgokat az tartott sokáig picit, de tényleg ennyiért izgultam? Csak annyi volt, hogy levetkőztem alul, felültem arra a székre, lábakat a tartóba és lecsúsztam majd ilyen lámpával nézte, kicsit szerintem széthúzta és ennyi. Egyből tudta mi ez. Kenetet se vett, semmi. Elején persze megnyugtatott, hogy "nincs mitől félni, nyugalom" mert szerintem látta rajtam, hogy félek picit. Na kiderült sajna hogy gombás fertőzésem van, amire kaptam canesten krémet ahogy itt említett már :D...meg valami szájon át bevehető tabletttát amit csak 1x kell egy héten. Nem tudom, hogy hatni fog e mivel elég kevésnek tartom ezt a heti 1x-t de orvos mondta hogy ez olyan gyógyszer amitől elmúlik. Na túlestem ezen is! :)

2020. dec. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
0%
Örülök. Na, de a Canestennel mégis csak igazam lett. Megspórolhattad volna az izgalmakat és tortúrát. :)
2020. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:

66.nem igazán, mindenképp akartam menni sőt tabletta is kellet végül :)

ezért ennyivel nem úszom meg..mellesleg nem volt semmi végülis, olyna gyorsan vége lett hogy mondtam magamban "ennyi?"..pedig azt hittem legalább kenetet vesz.

2020. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
így már tényleg nyugodtabban tudok menni akövetkezőre is sőt már mindenhova ahova eddig nem mertem mert ettől féltem a legjobban igazából :D
2020. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
De remélem a canesten azért hat mert ez a tabletta vagyis kapszula csak 2db..bár azt írja erős de ekvésnek tartom :/ bár lehet a canesten meg ez a kapszula eggyütt hozza a gyógyulást remélem. azóta már egszer kentem de semmi változás igaz elsőre csoda nem történik de na :D..
2020. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
0%

67:

A Canesten Combi-hoz van tabletta, vény nélkül kapható. Mostmár mindegy.

2020. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!