Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat...

Első nőgyógyászati vizsgálat miatt félek, hogy nyugodjak le?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jövőhéten megyek az első nőgyógyászatomra, mert ilyen büdös és krém állagú folyásom van. Sose voltam nőgyógyászaton meg szűz is vagyok. Férfi orvosom lesz mivel ott nincs női ami kicsit megnyugtatóbb lett volna. Mit fog csinálni az orvos? Mennyi ideig tart? Ezt a folyást meg lehet szüntetni gyógyszerrel ha felír valamilyent? Csak mert állandóan betét hordok emiatt ami nem kellemes. Nagyon szégyenlős vagyok még sima orvosi vizsgálaton is ahol csak a pólót kell felhajtani. Most itt akkor alulról kell levetkőzni teljesen? Meg mi lesz ha pont ott fog kicsit folyni mikor épp vizsgál? Izgulok rendesen emiatt. Nekem már a telefonos előjegyzés is nagy kihívás volt, milyen lesz maga a vizsgálat. Nektek milyen volt az első vizsgálat? 23L vagyok.



2020. dec. 17. 14:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 A kérdező kommentje:

vagy többiek mint gondoltok tényleg kell ez a speculum?

Hogy van ez szüzeknél?

2020. dec. 17. 17:18
 52/80 anonim ***** válasza:
17%

Van több méret is, de minden óvatosság ellenére megsérülhet, átszakadhat. Attól még szűz maradsz, lelkiekben, de fizikailag nem.

Amúgy a canestenes is én voltam, merő aggodalomból gondoltam, hogy talán megúszhatod. Bocs... De majd hétfőn kiderül. Sok sikert.

2020. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szüzeknél nem használnak olyat.

Egyszer voltam nőgyógyásznál mikor még szűz voltam, nem helyezett fel semmit. Ujjal meg úgy is meg tud vizsgálni, egy ujj gond nélkül átfér a szűzhártyán.

Ha vesz a folyásból mintát, azt egy olyan vékony cuccal fogja mint a fültisztító pálcika, ahhoz sem kell semmit felhelyezni.

2020. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 A kérdező kommentje:

52.kedves vagy de mindenképp megyek. nem akarom tovább halogatni.

most szerencsére 2x vette fel kitudja később mikorra sikerül időpontot kérni. de ettől független még mondhatom hogy szűz vagyok igaz?

2020. dec. 17. 17:26
 55/80 A kérdező kommentje:

53.köszi remélem igy lesz :D.

ez mégis megnyugtatóbb mint az a műszer.

2020. dec. 17. 17:27
 56/80 A kérdező kommentje:
meg most érzek egy kis csomót a bikinivonalnál ami nem látszik de érezni hogy ott van. ilyen bőr alatti valami talán nemm tudom ez jelenthet e gondot.
2020. dec. 17. 17:30
 57/80 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert, én ugyanezzel a problémával, ugyanennyi idősen megyek először hétfőn :/ nekem is férfi lesz az orvosom, félek, de muszáj.. Én próbáltam a canestent hátha megúszom, de inkább rontott a helyzeten, úgyhogy én is inkább rászántam magam az orvosra
2020. dec. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 A kérdező kommentje:

57.sok sikert neked is :D

majd írj te is milyen volt.

ezért sem akarom ezt a canestent kipróbálni..:(

2020. dec. 18. 04:09
 59/80 A kérdező kommentje:

eszembe jutott pár kérdés.

1.Le kell előtte borotválni ott lent, hogy szép és ápolt legyen vagy ez nem zavarja?

2.Cipőt le kell venni amikor öltözöl?

2020. dec. 20. 12:24
 60/80 anonim ***** válasza:

1. Nem kell.

2. Kényelmesebb cipő nélkül.

2020. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!