Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat...

Első nőgyógyászati vizsgálat miatt félek, hogy nyugodjak le?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jövőhéten megyek az első nőgyógyászatomra, mert ilyen büdös és krém állagú folyásom van. Sose voltam nőgyógyászaton meg szűz is vagyok. Férfi orvosom lesz mivel ott nincs női ami kicsit megnyugtatóbb lett volna. Mit fog csinálni az orvos? Mennyi ideig tart? Ezt a folyást meg lehet szüntetni gyógyszerrel ha felír valamilyent? Csak mert állandóan betét hordok emiatt ami nem kellemes. Nagyon szégyenlős vagyok még sima orvosi vizsgálaton is ahol csak a pólót kell felhajtani. Most itt akkor alulról kell levetkőzni teljesen? Meg mi lesz ha pont ott fog kicsit folyni mikor épp vizsgál? Izgulok rendesen emiatt. Nekem már a telefonos előjegyzés is nagy kihívás volt, milyen lesz maga a vizsgálat. Nektek milyen volt az első vizsgálat? 23L vagyok.



2020. dec. 17. 14:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
11%

19

Annyit írtam, hogy egy próbát megér.

2020. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 A kérdező kommentje:
13.és ha nem válik be? akkor meg minnál tovább húzom rosszabb lesz lehet. most előjegyeztem időpontot, ezt a lépést megtettem, nem lépek vissza mert nehezebb lesz. orvos utasítás nélkül nem vágnák bele ebbe amúgy. amúgy is hétfőn megyek ami hamar itt lesz.
2020. dec. 17. 14:52
 23/80 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem ér meg egy próbát sem!!!! A kérdező esélyes egy fertőzésre, és ne kennyen rá semmi nem odavalót!
2020. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 A kérdező kommentje:
23.Nem is terveztem :D..csak azt amit majd az orvos mond!
2020. dec. 17. 15:00
 25/80 anonim ***** válasza:
13%

22

Te tudod; ezek vény nélkül kapható szerek, bajt nem csinálnak. Ha nem segít, még mindig ott az orvos. Én csak a kellemetlen vizsgálattól akartalak megkímélni.

2020. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 A kérdező kommentje:
25...így is úgyis elmegyek a vizsgálatra és nem hiszem hogy 3 nap alatt helyrejövök. Neked talán kellemetlen volt a vizsgálat vagy mi? Első jó hogy kellemetlen lesz amúgyis. Muszáj ezzel orvosoz mennem, nem kérdés. Nem tudom mi a bajom ezért nem próbálok ki olyat ami nem is biztos hogy használna. Baj nem csinálnak de igen..ha nem is használ emiatt tovább húzom az orvosi vizsglálst és akkor tovább romolhat ez a dolog.
2020. dec. 17. 15:21
 27/80 anonim ***** válasza:
48%

A gombásfertőzéses folyásnak nincs szaga, a kérdező folyásának pedig van szaga, szóval semmit nem érne neki a canesten, mert valószínűleg bakteriális fertőzése van.


Kérdező, ne aggódj kb 10 perc lesz az egész, és ír fel majd rá valamit:) esetleg vihetsz magaddal nedvestörlőkendőt vagy sima zsepit és megtörölheted magad miközben az öltözőben vagy, és a hosszú pólót én is ajánlom

2020. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 A kérdező kommentje:

27.Köszii nagyon.

sima zsepire gondoltam az elég végül is.

2020. dec. 17. 15:27
 29/80 A kérdező kommentje:
Most van ehhez amúgy elég lelkierőm belevágni, mivel eddig is halogattam és meg lett az eredménye. Ma felhívtam a sztkt és kértem időpontot és hétfőn mehetek is. Később lehet nem lenne ehhez energiám meg bátorságom, most valami miatt sikerült intézkednem. :)
2020. dec. 17. 15:30
 30/80 A kérdező kommentje:
Állandóan érzem néha hogy folyik és krém állagú. Nem akarok ezzel tovább várni. Most is nemrég zuhanyoztam és felöltöztem erre megint elkezdett folyni..:(
2020. dec. 17. 15:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!